Foto no seniem albumiem

Kāzu laiks

Mūslaikos precēties var jebkurā gadalaikā, jebkurā vecumā un bez jebkādiem citiem ierobežojumiem, ja vien šāda vēlme ir radusies vai apstākļi spiež to darīt. Taču mūsu senči par labāko kāzu laiku uzskatīja rudeni, kad raža ir novākta un zem jumta.

Vislabvēlīgākais laiks precībām iestājoties jau augusta beigās un ilgstot līdz pat Ziemassvētku gavēnim. Vienīgi septembra beigās un oktobrī ne visas dienas esot īsti labas.
Ir pierasts, ka parasti kāzas svin sestdienā, bet izrādās, ka tā esot šim nolūkam visnelabvēlīgākā nedēļas diena, kāda vien iespējama. Vislabāk pie altāra stūrēt esot trešdienā, neveiksmes un katastrofas nesolot arī pirmdiena un otrdiena.

kaazu_laiks_5265
Ja nu nesanāk apprecēties rudenī, tad par veiksmīgu precību mēnesi tiek uzskatīts arī februāris, bet par gandrīz ideālu – jūnijs un augusts.
Lai justos pavisam droši, der izvēlēties kādu no idilli sološajiem datumiem – 3; 5; 7; 9 – un lūkot, lai šis nozīmīgais dzīves notikums neiekrīt gavēnī, pelnu vai vēl kādā citā pavisam nepiemērotā dienā.
Un ļoti iespējams, ka vēl ir jālūkojas arī Mēnesī – vai tas aug vai dilst un kāda Saules sistēmas planēta valda pār zemi. Tiek piedāvāti arī visādi aprēķini, kuros par atskaites punktu tiek ņemts precēties gribētāja dzimšanas datums. Un, pat ja to visu ievērosiet, sava loma esot arī dienai un laikam, kad izteikts vai saņemts bildinājums. Ja tā esot trešdiena vai piektdiena, tad laimi laulībā velti gaidīt.

vasara_041a
Ar visiem padomiem iepazīstoties, skaidrs top tikai viens – tā jau var palikt neprecējies!
Tāpēc varbūt gudrāk ir vairāk uzmanības veltīt piemērotākā dzivesbiedra izvēlei, nevis tērēt laiku kāzu datuma menedžēšanai, kas varētu pieburt laimi.

Ja neesat vēl pārdomājuši, tad turpināsim par skaisto.

Izvēlamies kāzu kleitas  no Kleitu noliktavas un pielaikojam salona Anvesa rotas. Vairāk skatiet šeit.

kaazas

Masāža pārim var būt sirsnīga dāvana gan ikdienā, gan svētkos. Dāviniet viens otram brīnumu! Dāviniet viens otram nebijušas un spilgtas sajūtas, kopā pavadītus mirkļus, pārsteidzošas emocijas un piedzīvojumu – aicina Masāžas mākslas telpa, kas mājo Rīgas klusajā centrā. Iepazīstieties ar Masāžas mākslas telpas piedāvājumu pirms kāzām.

Masazas makslas telpa

Idejas jautrām dāvaniņām, kas noderēs vedējiem un kāzu viesiem un ir atrodamas antikvariātā Monogramma.

Antikvariats_Monogramma_10

Iestūrēšana laulības ostā ierastajā dzīvē ienes pāmaiņas. Studija Moko telpa  pirms dzīves pārmaiņām iesaka Lomi-Lomi masāžu.

Havajiesu_Lomi-Lomi_masaza_mokotelpa

Piedzīvot romantiskus un relaksējošus mirkļus kopā ar mīļoto vai nosvinēt vecmeitu ballīti draudzeņu lokā uzaicina Floriena SPA

Floriena_SPA_romantika

Un atkal rodas jautājums – ko darīt ar matiem? Varbūt padomu radīsiet salona Riga Top hair ieteikumos par aktuālajām matu modes tendencēm.

ko darit ar matiem

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!