Publicitātes foto

Masāžas mākslas telpas piedāvājums pirms kāzām

Jau izsenis latviešiem rudens asociējas ne tikai ar bagātīgu ražu druvās, vagās un aizgaldos. Rudens gādā par ražu kā apcirkņos, tā arī ģimenēs. Tas ir pats skaistākais kāzu laiks, kad dabas procesu maģija vasarai lēnām pārtopot rudenī kāzām piešķir neizskaidrojamu, īpaši romantisku enerģētiku. Gatavošanās kāzām ir rūpju un stresa pilns laiks gan svinību vaininiekiem, gan svinību organizētājiem. Tāpēc, lai neskaitāmo rūpju un raižu virpulī nepazaudētu sevi un sagaidītu Lielo dienu ar mīlestību sirdī un mierpilnu smaidu lūpās, noteikti ir jārod laiks sevis palutināšanai. Un, protams, vispatīkamākais lutināšanas veids ir atpūta SPA gaisotnē.

Masāžas mākslas telpa ir tā vieta, kur var mierīgi atslābt, atlaist prāta kontroli un sajust sevi… saklausīt savas sirds čukstus un ielaist sevī dievišķo enerģiju. Mūsu bagātīgajā piedāvājumu klāstā ikviens var izvēlēties vispiemērotāko masāžu. Piemēram, nomierinošo ajūrvēdas Sambahana masāžu, eksotiso Lomi – Lomi masāžu, atjaunojošo zaļās tējas rituālu, sildošo dzintara masāžu, valdzinošo šokolādes masāžu vai noslēpumaino aromamasāžu ar paša izvēlētu aromātu. Kāds varbūt izvēlēsies pirts procedūru ar sildīšanos aromātiskā saunā, skrubēšanos  un pēršanos, bet citam baudu sagādās SPA rituāls “Šokolādes valdzinājums”, “Medus spēks” vai “Dzintarlāse”.

kaazas_3

Mūsdienās ļoti populāras ir kļuvušas vecmeitu un vecpuišu ballītes, kuru programmā ļoti veiksmīgi var iekļaut arī kādu lutināšanas kūri gan topošajai sievai, gan topošajam vīram, jo vīrieši arī labprāt ļaujas pieskārienu mākslas nomierinošajai un dziedinošajai iedarbībai. Jaunajam pārim savā lielajā dienā jābūt skaistiem, elegantiem, starojošiem un pārliecinātiem par sevi! Tāpēc esam sarūpējuši īpašus lutināšanas SPA rituālus “Viņai un Viņam”. Tā ir lutināšana, ko pelnījis katrs no mums, it īpaši gatavojoties tik lielam notikumam kā kāzas. SPA lutināšanas rituālā ietilpst sildīšanās saunā, maiga putu masāža uz lāviņas, viegls enerģētiskais pēriens ar aromātiskām pirts slotiņām, ietīšanas procedūra iepriekš izvēlētā uz vietas pagatavotā aļģu, sapropeļa, priežu skuju, kadiķkoka, šokolādes, zaļās tējas, aprikožu,  saldo apelsīnu vai bergamotes ķermeņa maskā, sejas ādas attīrīšana un viegla sejas masāža, bagātīgi mitrinoša un atjaunojoša gēla uzklāšana ķermenim un sejai.
Šo rituālu var iekļaut vecmeitu vai vecpuišu ballītes programmā kā pirmo pasākumu, lai svētku vaininieks varētu relaksēties, atjaunoties un uzlādēties ar pozitīvu enerģiju visai dienai. Šo rituālu var veikt dienas noslēgumā, lai mierīgās noskaņās atpūstos pēc piesātinātās dienas, atslābinātu nogurušos muskuļus un satraukto prātu, kā arī parūpētos par ādas labsajūtu un skaistumu.

Nedrīkst aizmirst arī par vedējiem, jo viņi ir tie, kuri pirms kāzām visu savu spēku  un enerģiju veltījuši svinību organizēšanai un tikuši galā ar visām ķibelēm jaunlaulāto vietā. Vedēji, ja arī viņi ir pāris, var izbaudīt kādu romantisku vakaru divatā, vai katrs atsevišķi atpūsties Masāžas mākslas telpā. Arī jaunais vīrs un sieva pēc kāzām labprāt ļausies nesteidzīgai atpūtai un spēku atgūšanai, jo galveno varoņu loma pašu kāzās nav no vieglajām.

Cilvēki ir ļoti dažādi, katrs ar savam interesēm, temperamentu un skatu uz dzīvi, tāpēc mūsu piedāvājums ir elastīgs. Pastāv iespēja izveidot individuālu procedūru, programmu vai koriģēt esošo SPA rituālu atbilstoši katra vajadzībām, laika un budžeta iespējām. Tāpēc droši zvaniet, rakstiet, jautājiet, stāstiet par savām vajadzībām un kopīgi meklēsim tieši jums vispiemērotākos un izdevīgākos risinājumus.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!