Foto: Masāžas mākslas telpa

Masāža pārim – sirsnīga dāvana svētkos un ikdienā

Droši vien ikkatrs ir meklējis atbildi uz jautājumu “Ko dāvināt?”. Neatkarīgi no dāvanas pasniegšanas iemesla, mēs vienmēr vēlamies mīļiem un tuviem cilvēkiem sagādāt patiesu pārsteigumu, paust savu mīlestību un parādīt, cik nozīmīgi un svarīgi viņi mums ir.

Masazas makslas telpa

Dāviniet viens otram brīnumu! Dāviniet viens otram nebijušas un spilgtas sajūtas, kopā pavadītus mirkļus, pārsteidzošas emocijas un piedzīvojumu.

Tāda dāvana var būt SPA procedūra vai masāža pārim, kas sniedz baudījumu gan fiziskā, gan emocionālā līmenī, raisa pozitīvas emocijas, atslābina satrauktu prātu un nogurušu augumu, dāvā dzīvesprieku un laimes sajūtu. Pāri var būt visdažādākie: mīlošie, dzīvesbiedri, māte un meita, divas sirdsdraudzenes, draugi, paziņas. Katrai pāra kombinācijai var piemeklēt atbilstošu masāžu vai rituālu.

Masāžas mākslas telpas Dāvanu karte sniedz iespēju no plašā piedāvājumu klāsta izvēlēties vispiemērotāko dāvanu atbilstoši katra vēlmēm, vajadzībām un dvēseles noskaņojumam.

MASĀŽAS UN SPA RITUĀLI ROMANTISKIEM PĀRIEM

Dienas SPA atpūta diviem jeb SPA procedūra ”Dūjas spārnu glāsts” ir interesants un romantisks piedzīvojums divatā. Jūs ierodaties nezināmā un mazliet pat slepenā vietā, kur gaisā vēdī vilinošs pirts un vīraka aromāts, skan patīkama mūzika, romantisko noskaņu papildina sveču gaisma un silti sprakšķošās liesmas krāsniņā. Procedūra sākas ar zāļu tējas baudīšanu. Iejutušies romantiskajā gasotnē, dodaties pārģērbties atsevišķā telpā, kurā esat tikai jūs divatā. Tas ir mirklis, kad varat ielūkoties viens otram acīs un nolasīt tajās nezināma piedzīvojuma gaidas… Tad dodaties sildīties saunā, kur jūs sagaida maigs pēriens ar pirtsslotiņām un skrubēšanās. Pēc pirtiņas procedūrām sākas pati masāža, kuru baudāt divatā vienā telpā. “Dūjas spārnu glāsts” ir maiga un romantiski uzbudinošas sajūtas veicinoša masāža pārim – kopīgs piedzīvojums, kas iededz vēl kvēlāku savstarpējo kaisli un jutekliskumu attiecībās.

Masazas makslas telpa_akmeni

Ajūrvēdas masāžas ir vienas no patīkamākajām un dziedinošākajām procedūrām, tās dziedina gan ķermeni, gan garu un ir piemērotas visiem, pirmkārt jau veseliem cilvēkiem veselības un dzīves enerģijas uzturēšanai, slimību novēršanai.

Ajūrvēdas masāža “Sambahana” tiek veikta pilnīgi visam augumam. Vispirms notiek enerģētiska ķermeņa attīrīšanas un sagatavošana masāžai. Turpinājumā veic nelielu sejas, ausu, vēdera, krūšu daļas, roku, kāju, pēdu, sēžas, muguras, galvas, apkakles un kakla masāžu. Masāžas laikā notiek marmas punktu stimulācija, kas veicina asinsriti un limfas plūsmu, nostiprina nervu sistēmu un imūnsistēmu. Masāža iedarbojas ne tikai uz fizisko ķermeni, bet arī uz citiem cilvēka ķermeņiem: ēterisko, mentālo un emocionālo. Organisms pamazām tiek sakārtots šajos līmeņos un notiek atbrīvošanās ne tikai no dažādu slimību izraisītajām sekām, bet arī no šo slimību cēloņiem. Šī masāža atbrīvo fizisko ķermeni no sasprindzinājuma, noņem arī emocionālo spriedzi, samazina stresu, harmonizē un līdzsvaro organismu, piepilda to ar enerģiju, apgādā audus ar skābekli, izvada sāļus, toksīnus, attīra zarnu traktu. Sambahana masāža īpaši ieteicama tad, ja ir nepieciešamība atbrīvoties ne tikai no fiziskā, bet arī no garīgā noguruma. Šī masāža ir gan dziļi relaksējoša, gan arī dziedinoša.
“Masāžas mākslas telpa” ir pirmā un pagaidām vienīgā vieta Rīgā, kur ajūrvēdas masāžu “Sambahana” ir iespējams baudīt pārim. Tā ir brīnišķīga iespēja atbrīvoties no seniem pārdzīvojumiem, atlaist senus aizvainojumus, harmonizēt, stabilizēt un nostiprināt mīlestību, savstarpējo saskaņu un patieso tuvību.

Romantiskiem pāriem patiks arī relaksējoša masāža ar ēteriskajām eļļām, masāža “Jutekliskais noslēpums”, kas atsvaidzinās jebkura pāra ikdienu, un “Zaļās tējas rituāls”, kas sagādās pozitīvas sajūtas, vairos dzīvesprieku un enerģiju.

Masazas makslas telpa_3

MASĀŽAS UN SPA RITUĀLI DRAUDZENĒM, DRAUGIEM, MĀTĒM UN MEITĀM

Zaļās tējas rituāls ir brīnišķīga skaistumkopšanas procedūra, kura uzlabo ne tikai ārējo izskatu, bet arī veselību. Tas, ka zaļā tēja ir lielisks dzēriens, kurš labvēlīgi ietekmē visu organismu, nav nekas jauns, jo daudzi zinātniskie pētījumi ir apstiprinājuši, ka zaļā tēja ar savām vērtīgajām īpašībām ir plaši pielietojama daudzu slimību profilaksē.
Masazas makslas telpa_zala tejaProcedūras gaitā jūs gaida zaļās tējas pīlings, relaksējoša, viegla visa ķermeņa masāža un zaļās tējas maska, bet procedūru noslēdz ar ietīšanu, kuras laikā āda tiek piesātināta ar visu vērtīgo, ko satur zaļā tēja – vitamīni un mikroelementi A, B, B1, B2, B15, kalcijs, cinks, dzelzs, joda, selēns, varš, mangāns, folskābe, fenoli u.c. Zaļā tēja ir dabīgs K vitamīna avots, kas stiprina asinsvadu sieniņas un palīdz novērst kapilāru tīklojuma redzamās pēdas uz ķermeņa. Tā ir brīnišķīgs aizstāvis pret kaitīgajiem ultravioletajiem stariem. Zaļās tējas maska ir spēcīgs antioksidants, kas 20 reizes ātrāk par C vitamīnu cīnās ar brīvajiem radikāļiem, kuri paātrina organisma novecošanos. Šī maska aktīvi cīnās ar baktērijām, kuras izraisa pinnes un akni, samazina apsārtumu un iekaisumu. Turklāt ar zaļās tējas masku ķermenis kļūst jaunāks, jo tā satur polifenolus – vielas, kuras dod jaunu dzīvi vecajām šūnām. Tie turpina strādāt divas vai pat trīs reizes ātrāk! Un vēl: zaļās tējas rituāls sniegs ne tikai taustāmu  rezultātu, bet arī sagādās pozitīvas sajūtas, vairos jūsu dzīvesprieku un enerģiju. Rituāla noslēgumā jums pasniegs aromātiskas, augstvērtīgas zaļās tējas tasi un Vidzemes pļavās vāktu ziedu medu. Gūstiet iedvesmu un veselību caur zaļās tējas spēku!

“Masāžas mākslas telpā” jūs varat iepazīt Baltijas dzintara maģisko spēku uz savas ādas, baudot dzintara SPA rituālu “Dzintarlāse” vai dzintara masāžu, ļauties “Šokolādes valdzinājumam” – aromātiskai un relaksējošai masāžai ar šokolādi, un gan vienatnē, gan divatā atklāt sev vēl nepiedzīvotas sajūtas.

Šiet jūs sagaida individuāla un sirsnīga pieeja, mierīga un nesteidzīga gaisotne, kas ļaus izbaudīt un izgaršot katru sajūtu niansi.

Masazas makslas telpa_Purvs miglaa

“Radi SAVU pasauli! Šī pasaule cilvēkam ir par lielu. Radi savu mazo! Lielā sastāv no mazajām. Kur ir tava mazā? Veido to no zemeņu stādiem. Vai no tērauda dzirkstelēm. Veido no dzejoļu rindām un no keramikas māliem. Tai nav jābūt lielai, bet tai jābūt bagātai! Un tai nav jābūt skatlogā izstādītai, bet ja tevi atrod ciemiņš, lai tu vari to pacienāt. Lai paliek krāsaina dzirkstele no tavām glazūrām viņā.”

/Imants Ziedonis/

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!