Aļģu ietīšanas procedūra

Vasarai tuvojoties daudzus sāk uztraukt ziemas krājumi, kas drīz vairs nebūs tik viegli apslēpjami zem drēbju kārtām. Atgādināsim kādu pārbaudītu un jau krietnu laiku pazīstamu procedūru, kas palīdzēs figūras korekcijai, cīņai ar celulītu, ādas ārstēšanai un labsajūtas uzlabošanai. Ar aļģu ietīšanas procedūru tuvāk iepazīstina DK studijas vadītāja Dace Klints.

Ietīšanas procedūras visbiežāk tiek izmantotas ķermeņa estētisko problēmu risināšanai. Tās pielieto:

 • figūras korekcijai,
 • cīņai ar celulītu,
 • ādas tvirtuma un tonusa uzlabošanai,
 • asinsrites un mikrocirkulācijas stimulēšanai,
 • stresa mazināšanai,
 • labsajūtas atjaunošanai pēc fiziskas slodzes,
 • ādas ārstēšanai (ekzēma, psoriāze),
 • sāpju mazināšanai locītavu saslimšanu gadījumos (ar ārsta ieteikumu).

 

Procedūras veikšanai pielieto aļģes (fucus laminaria), dūņas un jūras mālus, kas satur silīciju, dzelzi, kalciju, magniju. Tiem piemīt antibakteriāla iedarbība. Izmanto arī augu un aļģu ekstraktus, šokolādi un citas satāvdaļas.
Ieteicamais procedūru kurss ir 10 līdz 15 procedūras ar intensitāti divas reizes nedēļā.

Aļģu ietīšanas procedūra attīra organismu no vielmaiņas gala produktiem, bagātina ādu ar minerālvielām un vitamīniem, attīra un nostiprina ādu, un arī uzlabo organisma imunitāti. Procedūra vienmēr būs iedarbīgāka, pielietojot speciālu termosegu, kas palīdz aktīvajām vielām labāk uzsūkties. Siltuma ietekmē paplašinās asinsvadi, tādēļ uzlabojas asinsrite un limfas attece, tiek aktivizēti vielmaiņas procesi.

Kontriindikācijas: grūtniecība, vairogdziedzeru saslimšanas, ginekoloģiskas saslimšanas, piodermija.

DK studijā, veicot ietīšanas procedūras, tiek izmantota Algologie (Francija) profesionālā kosmētika, kas bagāta ar aktīviem aļģu un citu jūras augu ekstraktiem un biotehnoloģijas produktu komponentiem.

alges_Algologie proceduras

Ar Algologie filozofiju un produktiem iepazīstieties šeit.

No Latvijas dabas tiek izmantots saprofelis. Tas ir dabīgs materiāls, ko iegūst Latvijas saldūdens ezeros un izmanto gan ārstniecībā, gan skaistumkopšanā. Saprofeļa augstā siltumietilpība nodrošina ilgstošu un dziļu audu sildīšanu. Saprofelis satur daudzas organiskas vielas un minerālvielas. Pielietojot skaistumkopšanas procedūrās, tas veicina vielmaiņas procesus, stimulē asinsriti un limfas atteci, aktivizē imūnsistēmu.

Ietīšanas procedūras norises gaita:

 • Ķermeņa pīlings ar jūras sāli
 • Aļģu aplikācijas visam ķermenim vai problēmzonām
 • Masāža (Relaksējošai masāžai izmanto apelsīnu eļļu, kampara koka lapu eļļu, ilang-ilang ēterisko eļļu. Notievēšanai un asins cirkulācijas uzlabošanai masāžu veic ar citrona, lavandas, majorāna, ģerānijas, cipreses ēteriskajām eļļām)
 • Procedūru noslēdz aktīvo vielu serums un krēms.

 

Procedūras ilgums ir viena līdz viena ar pus stunda, tās cena 50 eiro. Iegādājoties procedūru kursu, atlaide – 20%.

Iegūtā rezultāta nostiprināšanai un veselības, skaistuma un labas pašsajūtas uzturēšanai Algologie piedāvā atveseļojošu uzlējumu, tēju kūres. Pārtikas piedevu efektivitāte balstīta uz sastāvā esošo fukusa, laminārijas, ulvas, jūras fenkeļa un citu aktīvu sastāvdaļu iedarbību, kas uzlabo pašsajūtu, cīnās ar ādas novecošanos, palīdz organismam atjaunoties pēc slimības un hormonālo izmaiņu periodā.

Iepazīsties ar citiem DK studijas pakalpojumiem.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!