***
Vislabāk es sajutos tukšajā kafejnīcā
Kad bija izskanējis pēdējais akords
Un gaismām dziestot sakritis zeltītās lauskās
***
Vislabāk es sajutos tukšajā kafejnīcā
Kad bija izskanējis pēdējais akords
Un gaismām dziestot sakritis zeltītās lauskās
–
plēs mani dzīvot
lauz maizi māti un tēvu pieminot
manu ādu sadedzini pirms esmu to apvilkusi
…
Milzīga, tumša telpa, kurā vējš dzenā sniega vilktus zīmējumus, apsarga prožektora gaisma ir balta. Šajā telpā salauzts krēsls un tukšums. Šeit vienīgo skaņu rada durvju čīkstoņa, tās vējā veras vaļā ciet. Vaļā, ciet.
Kad es kļuvu vecs, es dzimu, kad es biju jauns, es miru.