Publicitātes foto

FOLKKLUBĀ “ALA PAGRABS” MUZICĒS TRIO “UĢIS PRAULIŅŠ / EDVĪNS OZOLS / ARTIS ORUBS”

Šajā sestdienā folkklubs “Ala Pagrabs” aicina ikvienu baudīt Ambient ethno-jazz fusion trio “Uģis Prauliņš / Edvīns Ozols / Artis Orubs”.

Trio “Prauliņš/Ozols/Orubs” izveidojies 2014. gadā, kopā sanākot trīs izciliem latviešu mūziķiem, kuru vārdi dažkārt labāk zināmi ārpus mūsu valsts robežām.

Uģis Prauliņš ir komponists un izpildītājs. 1977. gadā kā taustiņinstrumentālists sāka spēlēt progressive rock grupā “Salve” un 80-to gadu sākumā aktīvi piedalījās latviešu folkmūzikas atdzimšanā. 2012. gadā Prauliņš tika nominēts Grammy balvai labākās mūsdienu klasiskās kompozīcijas kategorijā ar skaņdarbu “The Nightingale”.

Edvīns Ozols ir viens no pieprasītākajiem basģitāristiem Baltijā. Viņš spēlējis ierakstos un koncertos kopā ar Latvijas Radio Bigbendu, Riga Jazz Quartet, bet Māris Briežkalns Quintet sastāvā Ozols uzstājies Venēcijas, Pori, Otavas un Briseles džeza festivālos.

Bundzinieks Artis Orubs absolvējis Amsterdamas konservatoriju, kur viņš spēlēja kopā ar Vladimír Spišiak Quartet, César Latorre Trio un leģendāro Thijs van Leer (Focus). Orubs piedalījies ierakstos un koncertos ar SIG, Erik Truffaz, Denisu Paškeviču, Riga Jazz Quartet, Latvijas Radio Bigbendu, Christian Frank u.c.

Folkklubs Ala Pagrabs novēl – jauku ikvienam šo mīlestības pilno nedēļas nogali!

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!