Folkklubs ALA Pagrabs

  • Krogs “Folkklubs ALA Pagrabs” ir unikāla vieta Vecrīgā! Šeit satiekas latviešu tautas un pasaules mūzika, tradicionālā un mūsdienu latviešu virtuve, latviešu danču vakari un latviešu un pasaules folkmūzikas koncerti! Īpašu atmosfēru pie mums rada atrašanās vēsturiskās telpās – senos vīna pagrabos, kur šobrīd starp vecajām velvēm noris gan omulīgas sarunas pie alus glāzes, gan trakulīgi danči dzīvās mūzikas pavadībā.
  • Dzīvo mūziku un koncertus mēs uzskatām par vienu no pamatakmeņiem labai atpūtai – pie mums dzīvā mūzika skan ne mazāk kā piecus vakarus nedēļā. Un koncertē ne tikai Latvijas tautas un folkmūzikas grupas, bet arī uzstājas grupas, ansambļi un muzikālās apvienības no visām pasaules malām.
  • ALA piedāvā plašāko Latvijā ražoto izlejamā alus šķirņu klāstu – pie mums varēsiet nobaudīt 27 Latvijā ražotas alus šķirnes! Piedāvājam arī pašdzīto ALAs mājas kandžu, Latvijas labākos mājas vīnus, uzlējumus un ļoti plašu ekoloģisko tēju izlasi, kā arī sezonālas mēneša ēdienkartes, piedāvājumi no vietējās produkcijas un kompleksās pusdienas.
  • Katru trešdienu JAUTRIE DANČU VAKARI. Dančus spēlēs labākie danču spēlmaņi. DANČU VAKARA laikā varēsi uzzināt, kas ir lambetvoks, dirižablis, eilenders, Mugurdancis, krakovjaks, žīga, Piltenes rozā polka u.c. Tie ir jestri danči, kuros puiši izdancina meičas uz nebēdu, tā, ka mati un brunči plīvo.
    Vērts nākt arī bez priekšzināšanām un bez deju partnera, jo priekšdancotāji ierādīs un iedancinās pat galda malā sēdētājus, alus cienītājus un nejauši ienākušos.
  • Katru ceturtdienu, pēc sadziedāšanās ar MASKAČKAS SPĒLMAŅIEM, ikviens tiek aicināts izdziedāt pasaules labākos mūzikas gabalus KARAOKĒ, kuras sākums ir 22:00.
  • Svētdiena ir labākā diena,lai atpūstos pēc garās darba nedēļas un brīvdienu izklaidēm ārpus mājas. Īpašais svētdienas piedāvājums- SOĻANKA! SOĻANKAS SVĒTDIENĀ ikviens klātesošais var baudīt gardu maltīti dzīvās mūzikas pavadībā no 20:00! Svētdienās ir LAIMĪGĀS STUNDAS, kad alu var iegādāties pra īpašu svētdienas cenu LAIMĪGAJĀS STUNDĀS no 19:00-20:00 un no 23:00-24:00!

 

Uz tikšanos!

 

DARBĪBAS NOZARES

  • Ēdināšana: krogs, latviešu virtuve
  • Izklaide un atpūta: folkklubs, koncerti, pasākumi, dejas, Latvijā brūvēts alus

Atslēgvārdi: Folkklubs ALA Pagrabs, Ala Pagrabs, Peldu iela 19, Rīga, folkmūzika, latviešu danču vakari, latviešu ēdieni, latviešu dzērieni, kompleksās pusdienas Vecrīgā, , latviešu tautas mūzika, pasaules folkmūzikas koncerti, latviešu folkmūzikas koncerti, krogs Vecrīgā, tradicionālā un mūsdienu latviešu virtuve, Latvijā ražots izlejamais alus, labākie mājas vīni, ekoloģisku tēju izlase,

Peldu iela 19 (Pagrabstāvs), Vecrīga
Kontaktinformācija
Pirmdienas: 12:00 - 04:00
Otrdienas: 12:00 - 04:00
Trešdienas: 12:00 - 05:00
Ceturtdienas: 12:00 - 07:00
Piektdienas: 12:00 - 07:00
Sestdienas: 14:00 - 07:00
Svētdienas: 14:00 - 04:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!