Vai jums garšo pīrāgi un picas?

Rudens nu reiz ir tas laiks, kad par diētām daudz nedomājam, tāpēc bez liekiem pašpārmetumiem varam ļauties gastronomiskām baudām. Arī dabā tā ir iekārtots, ka rudeņos visas dzīvas radībiņas dūšīgi ēd un gādā krājumiņus aukstajai un garajai ziemai.

Vēl kādu laiku atpakaļ bijām pārliecināti, ka tās visīstākās un garšīgākās picas var nobaudīt tikai un vienīgi Itālijā, bet tad mums gadījās iegriezties Aristida Briāna ielas picērijā-kafejnīcā “Enhars” un Ventspils kafejnīcā-picērijā “Dolce Vita”, kas mūsu attieksmi pret pašmāju picu cepējiem krietni izmainīja. Kā mūs tur pacienāja lasiet šeit: Apcere pie picas, apkārt raugoties un Nogaršojam: Dolce Vita Ventspilī

Oktobrī “Enhars”picērijas piedāvā plašu picu izvēli un lieliskas atlaides!

Šobrīd bagātīgas un gardas picas var nobaudīt četrās picērijās:
Rīgā, Melnsila ielā 22, tālrunis: +371 27067101
Rīgā, Aristida Briāna ielā 10, tālrunis: +371 26002222
Rīgā, Viestura prospektā 26, tālrunis: +371 27009045
Ventspilī , Kuldīgas ielā 20, tālrunis: +371 63600810.

Piedāvājumā ir picas ar vistas gaļu, cūkgaļu, tītara gaļu, kā arī dažādas picas ar jūras veltēm, veģetārās picas un, protams, sātīgie Osetijas pīrāgi ar dažādiem pildījumiem. Papildus picām, katra “Enhars” picērija ir arī kafejnīca, kur bez picām var baudīt arī tikko ceptu konditoreju, kulināriju, pasūtīt tortes, kliņģerus un pīrādziņus. Plašāku informāciju par picu piedāvājumu un cenām katrā no picērijām var iegūt apciemojot “Enhars” mājas lapu: enhars.lv/lv/picerija un enhars.lv/lv/picerija-dolcevita,

Enhars_pica
Oktobrī “Enhars”piedāvā 10% atlaidi skolēniem un studentiem, pērkot lielā izmēra (25 vai 32cm) picas un Osetijas pīrāgus. Akcija ir spēkā, uzrādot skolēna vai studenta apliecību.
No 1.oktobra visiem picu cienītājiem, iegādājoties picu, tiek izsniegtas “Enhars” lojalitātes kartes zīmogu krāšanai. Pērkot jebkuru no lielajām picām (25 vai 32cm) klients kartē saņem vienu zīmogu. Rezultātā, sakrājot 9 zīmogus, desmito picu (32cm) var saņemt bez maksas! Jāpiemin, ka šī akcija šobrīd darbojas trijās “Enhars”picērijās – Rīgā, Melnsila ielā 22 un Aristida Briāna ielā 10, kā arī Ventspils picērijā “Dolce Vita”, Kuldīgas ielā 20.

Par visiem jaunumiem un akcijām var saņemt papildus informāciju, sekojot “Enhars” facebook lapai, kurā ik mēnesi notiek arī dažādi konkursi ar gardām balvām.

Lai arī pagaidām netiek nodrošināta piegāde uz mājām, rūpējoties par to, lai klientiem nenāktos stāvēt rindā, “Enhars” piedāvā pasūtīt picu iepriekš, zvanot uz augstākminētajiem tālruņa numuriem, un saņemt to karstu sev ērtā laikā.

Uz tikšanos “Enhars” picērijās!

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!