Dolce Vita, picērija

Kafejnīca – picērija “Dolce Vita” atrodas  vienas no Latvijas  skaistāko pilsētu sirdī – Ventspilī.

Elegants iekārtojums, mājīga atmosfēra un mūsdienīgs interjers noteikti kalpos par lielisku vietu steidzīgām brokastīm, lietišķām pusdienām vai romantiskām vakariņām. Romantikas meklētāji varēs izbaudīt itāļu gaisotni zālē “Vakars Venēcijā”, kur var nesteidzīgi pavadīt laiku divatā vai jaukā, sirsnīgā kompānijā. Tikpat patīkama atmosfēra valda arī plašajā zālē “Saulainā Roma”, kurā starp saules stariem var apskatīt griestos veidotajos elementos saglabātus senlaiku ornamentus.

Kafejnīcā tiek veiksmīgi apvienota tradiconālā pašmāju virtuve (salāti, otrie ēdieni, zupas, konditorejas un gaļas izstrādājumi) ar itāļu izsmalcināto virtuvi (picas, pastas, lazanja, deserti), un tas viss draudzīgām cenām.

Nogaršojot mūsu picu “Dolce Vita”, Jūs uzzināsiet kāda ir īsta itāļu pica, kas pagatavota pēc senām itāļu receptēm, ar dažādām garšvielām un mērcēm, un Jums radīsies sajūta, it kā Jūs atrodaties Palermo vai Neapoles ielās.

Ērtākai atpūtai tiek piedāvāts bezvadu internets (Wi-Fi) un iespēja norēķināties bezskaidrā naudā, kā arī tiek piedāvātas atlaides un dažādas akcijas. Mazie apmeklētāji var izbaudīt gaišu un saulainu bērnu stūrīti aktīvai atpūtai.

1. vieta grupā “Ātrās ēdināšanas uzņēmumi” konkursā “Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī” 2012.gadā.

Laipni lūdzam mūsu mazajā Itālijā – picērijā “Dolce Vita”!


Atslēgvārdi: picērija Dolce Vita, kafejnīca Dolce Vita, Dolce Vita, īsta itāļu pica, pica, konditorejas izstrādājumi, kulinārijas izstrādājumi, tradicionāla virtuve, mājīga atmosfēra, garšīgi, garšīgi ēdieni, stūrītis bērniem, bērniem, labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī, Wi-Fi, brokastis, pusdienas, vakariņas, ēdieni līdzi ņemšanai, garšīgi paēst Ventspilī,

Kuldīgas iela 20, Ventspils
Kontaktinformācija
Darbadienās: 09:00 – 22:00
Sestdienas: 09:00 – 24:00
Svētdienas: 09:00 – 22:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!