Tavs šīs vasaras iznāciens. Ko darīt ar matiem? II

Viens no galvenajiem skaistas frizūras priekšnoteikumiem ir veseli un kopti mati. Turpinām konsultēties ar pieredzējušiem meistariem matu kopšanas un frizūru izvēles jautājumos. Ar JOICO, TIGI BED HEAD un RICH matu kopšanas līdzekļiem iepazīstina “Salon+” friziermeistare Oļesja Kerlina.

JOICO piedāvā plašu produktu klāstu matu kopšanai un pilnīgai atjaunošanai gan sievietēm, gan vīriešiem. Iepazīsimies tuvāk.

JOICO K-PAK šampūns ir piemērots bojātiem, ķīmiski vai termāli apstrādātiem matiem ikdienas lietošanai. Tas maigi attīra matus un palīdz tiem atjaunot dabisko spēku un mitruma līmeni, kā arī aizsargā tos no saules. Šīs pašas sērijas kondicionieris kopj un atšķetina matus un atjauno to struktūru.

JOICO K-PAK Clarifying šampūns dziļi attīra matus no minerālvielu nogulsnēm un veidošanas līdzekļu paliekām. Tas lieliski sagatavo matu struktūras pamatīgai atjaunošanai. Šampūns nesausina matus, un palīdz tiem atgūt pareizo mitruma līdzsvaru. Tas ir ideāli piemērots peldētājiem un pirms matu ķīmiskas apstrādes, lai sasniegtu maksimālu iedarbību. Lietojot šo šampūnu, mati kļūst elastīgi un mirdzoši, vienlaikus izteikti tīri.

salon-plus_9285-300x226JOICO K-PAK Color Therapy šampūns attīra un atjauno matus, un arī intensīvi aizsargā matu krāsu. Tas samazina matu lūšanu par 65% jau pēc pirmās lietošanas reizes, palielina matu mirdzumu pat par 50%, pagarina divas reizes matu krāsas noturīgumu, salīdzinot ar citiem ikdienas lietošanai piemērotiem produktiem. Maksimālai iedarbībai ieteicams lietot arī K-PAK Color Therapy kondicionieri.

JOICO K-PAK Color Therapy eļļa nogludina un baro matus, atjaunojot mata ārējā apvalka aizsargslāni. Tā aizsargā matus no UV starojuma un termālo ierīču kaitējuma. Eļļa piešķir matiem izteiktu mirdzumu un samazina matu savelšanos.

JOICO K-PAK Leave-in Protectant ir izteikti viegls produkts, kas nodrošina aizsardzību no termālā un vides kaitējuma, nogludina matu apvalku, novērš statisko elektrību, atšķetina matus un kopj. Tas ir lieliski piemērots saules aizsardzībai pirms sauļošanās un kā sagatavojošais produkts pirms matu veidošanas. Uzsmidzina tīriem, mitriem, ar kondicionieri apstrādātiem matiem un izķemmē. Nav jāizskalo.

JOICO K-PAK Deep Penetrating Reconstructor ir intensīvas iedarbības proteīnu matu maska, kas atjauno matu dabisko izturību un aptur to lūšanu. Tā aizsargā matu krāsu no izbalēšanas, uzlabo matu elastību, mirdzumu, vispārējo matu stāvokli un padošanos veidošanai. Masku ieklāj mitros matos, ļauj iedarboties 5 minūtes un izskalo.

JOICO K-PAK Intense Hydrator ir kopjošs līdzeklis sausiem un bojātiem matiem, kas mitrina, mīkstina, nogludina matus un novērš spurošanos, piešķir tiem papildu elastību, apjomu un mirdzumu. Matu kopšanas līdzekli ieklāj mitros matos, ļauj iedarboties 3 līdz 5 minūtes un izskalo. Var izmantot vienu pašu vai pēc K-PAK Deep-Penetrating Reconstructor.

Iesakām izmēģināt arī matus atjaunojošu proteīnu spreju JOICO K-PAK Liquid Reconstructor, matus aizsargājošu un mirdzumu piešķirošu serumu JOICO K-PAK Protect & Shine serum un JOICO K-PAK Split End Mender, kas ārstē sašķēlušos matu galus un aizsargā matu struktūru no jauniem bojājumiem.

Frizieri atzinīgi novērtē JOICO matu krāsas, kas nesausina matus un piedāvā plašu toņu izvēli. Šobrīd aktuālas ir naturālas krāsas ar saules pieskāriena efektu. Moderns ir Ombre krāsojums, kad krāsa pāriet no tumšākas uz gaišāku vai otrādi.

ombre-krasojums

TIGI matu kopšanas līdzekļu sērija Bed Head sola izcelt katra personību un dzīvesstilu, piedāvājot plašu produktu klāstu dažādiem matu tipiem. TIGI Bed Head aicina rūpēties par savu matu krāsu ar Brunette Goddess un Dumb Blonde, nogludināt sprogas ar Control Freak, savaldīt matu cirtas ar Foxy Curls un piešķirt apjomu ar Superstar. Sērijā ir gan atjaunojoši, gan matu krāsu aizsargājoši, gan apjomu palielinoši, gan mirdzumu piešķiroši šampūni un kondicionieri, kā arī daudzveidīgs matu veidošanas līdzekļu piedāvājums.

TIGI Bed Head Superfuel Elasticate šampūns satur proteīnu un elastīnu, kas ļauj padarīt matus ievērojami spēcīgākus, uzlabo matu elastību un atvieglo to savaldīšanu. Tas bagātīgi satur C vitamīnu, kas nepieciešams kolagēna veidošanai, un piešķir mirdzumu. Labākam rezultātam ieteicams lietot arī Elasticate matu kondicionieri, kas ir efektīgi kopjošs, padara matus spēcīgākus un ievērojami samazina matu lūšanu. Tas satur matiem nepieciešamās tauksābes un vitamīnus A un E, kas veicina veselīgu matu augšanu. Sastāvā ir arī aminoskābes, kas padara matus apjomīgus un mirdzošus. Piešķir tekstūru. Atjauno bojātus matus.

TIGI Bed Head Superfuel Recharge ir ar antioksidantiem bagāts šampūns, kas attīra matus no netīrumiem un taukainuma un padara izteikti mirdzošus. Produktā sastāvā esošās godži ogu ekstrakts ir ar C vitamīnu bagāts antioksidants, kas palīdz saglabāt matu veselīgo izskatu un dabisku skaistumu. Labākam rezultātam ieteicams turpināt ar Recharge matu kondicionieri, kas baro un kopj matus. Produktā esošais Akai ogu ekstrakts ir antioksidants, kas satur oleīnskābi, kas palīdz novērst matu apvalka bojājumus un matu galu šķelšanos. Piešķir apjomu un izteiktu mirdzumu. Nodrošina dabisku UV starojuma un karstuma aizsardzību.

salon-plus_9302

Tigi Bed Head Dumb Blonde ir matus atjaunojošs šampūns, kas aizsargā matus no ārējās vides ietekmes, kā arī palīdz uzlabot to stāvokli. Tas palīdz atjaunot ķīmiski apstrādātus un bojātus matus. Izmantojot šķiedrvielas, kas dziļi iespiežas matu šķiedrās, tiek atjaunotas bojātās olbaltumvielas matu struktūrā, nepadarot matus smagnējus. Šampūns izmazgā netīrumus, pārlieku nesausinot matus, un samazina to lūšanu, kā arī piešķir matiem mirdzumu un spīdumu. Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor kondicionieris atjauno kīmiski apstrādātus un bojātus matus, kā arī aizsargā no ārējās vides ietekmes. Kondicionieris intensīvi mitrina, nogludina un mīkstina matus, piešķir tiem mirdzumu un spīdumu.

Tigi Bed Head Colour Goddess Oil Infused ir matu krāsu aizsargājošs šampūns. Tas ir bagātināts ar saldo mandeļu un kokosriekstu eļļām, kā arī keratīnu, kas iespiežas mata iekšienē, vienlaikus veidojot ūdeni atgrūdošu mikroslāni uz mata virsmas un nogludinot mata apvalku. Palīdz saglabāt matu krāsas molekulas matos, samazinot to izmazgāšanu laukā, tādējādi uzturot matu krāsu glīti mirdzošu. Šampūns atsvaidzina un attīra matus no netīrumiem, kā arī nodrošina maksimāli mirdzošu matu krāsu. Tas nogludina matus, piešķir spīdumu, novērš blāvumu, padara matus izturīgākus, tādējādi mazinot to lūšanu ķemmēšanas laikā. Tigi Bed Head Colour Goddess Oil Infused kondicionieris palīdz saglabāt matu krāsas molekulas matos, samazinot to izmazgāšanu laukā, tādējādi uzturot matu krāsu glīti mirdzošu. Kondicionieris atjauno krāsotu matu bojāto struktūru, mitrina un kopj matus, padarot tos neticami mīkstus.

Ar matu kopšanas līdzekļiem RICH esam iepazīstinājuši jau iepriekš. Vienīgā piebilde, ka šie līdzekļi ir piemēroti sausiem matiem, bet taukainus matus ar tiem var pārsātināt. Svarīgi ir atrast savam matu tipam atbilstošu kopšanas līdzekli.

Ja esat nolēmuši izmainīt savu tēlu pirms kāda nozīmīga pasākuma, nevajadzētu to atlikt uz pašu pēdējo brīdi, lai paspējat pie jaunās frizūras pierast. Vispirms ieteicams konsultēties ar savu meistaru vai stilistu, kas var dot padomu – vai jaunā frizūra iekļausies kopējā tēlā un saskanēs ar izvēlēto apģērbu. Rīkojoties uz savu galvu, jūs riskējat sabojāt gaidāmos svētkus. Ik pa brīdim pēc pārmaiņām kāro visi, bet ne katrs tām ir gatavs. Dažreiz klients atnāk pie friziera ar fotogrāfiju no žurnāla, bet galaiznākumā jūtas vīlies vai pat sašutis. Lai īss matu griezums vienmēr izskatītos tikpat labi kā iziejot no frizētavas, tas prasa pastāvīgas rūpes un regulāru atjaunošanu. Mati katru dienu ir jāmazgā un jāveido, jālieto piemērota matu kosmētika frizūras izveidošanai.

Saistītie raksti:

TAVS ŠĪS VASARAS IZNĀCIENS. KO DARĪT AR MATIEM?

TAVS ŠĪS VASARAS IZNĀCIENS. KO DARĪT AR MATIEM? III

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!