Jaunumi salonā “Jasmīne”

Ja kāro iegūt fantastiskas, dabīgas cirtas, bet vienīgais, kas attur ir bailes sabojāt matus, iepazīsties ar matu datoru Revlon Sensor System, ar kuru nesen sācis strādāt skaistumkopšanas salons Jasmīne  Ventspilī. Bet gada tumšākajā laikā atgūt dzīvesprieku palīdzēs rituāls labsajūtas radīšanai “1000 un viena nakts”. Vairāk par jaunumiem stāsta salona vadītāja Sandra Daubure.

Ar Sensor System matu datoru ir iespējams noteikt matu tipu un porainības līmeni, izvēlēties atbilstošus matu kopšanas līdzekļus, piemeklēt ruļļu izmēru un ilgviļņu programmu, kas procedūras laikā uztur vienmērīgu mitruma līmeni matos.
Trausli un lūstoši mati tagad vairs nav šķērslis, lai tiktu pie sen kārotajām sprogām. Katram matu tipam ir iespējams atrast piemērotu ķīmisko ilgviļņu sastāvu. Ar Sensor System šampūna-kondicioniera palīdzību var ātri atjaunot bojātus matus, nodrošinot tiem dziļu mitrināšanu. Vienlaicīgi tas baro mata sīpolu un galvas ādu un atjauno ūdens-tauku līdzsvaru. Lietojot šos matu mazgāšanas līdzekļus regulāri, drīz vien varēsiet priecāties par iegūto rezultātu – matiem atgriezīsies elastība, tie kļūs viegli ķemmējami, paklausīgi un mirdzoši. To nodrošina produktu ārstnieciskās un dabīgās sastāvdaļas – piena proteīni, medus, kviešu asnu eļļa, citronu, salvijas un mandeļu ekstrakti. Matu dators, pamatojoties uz augsto tehnoloģiju matu struktūras analīzi, ļauj izvēlēties individuālu ilgviļņu programmu. Nedrīkst aizmirst, ka matu veselību ietekmē arī ilgviļņu sastāvs. Pateicoties aparāta precizitātei un aktīvā ķīmiskā sastāva delikātumam, ilgviļņi kļūst nekaitīgi pat vājiem, sausiem un bojātiem matiem.

Sensor System matu datoru ir radījuši labākie Eiropas tehnologi, kuri darbojas ārstnieciskās kosmetoloģijas jomā. Zinātnieki uzstādīja sev mērķi radīt aparātu, kas ne tikai spētu nodrošināt ilgviļņu procesu, kurš netraumētu matus un galvas ādu, bet arī iedarbotos ārstnieciski uz audiem. Tā radās aparāts, kas ir unikāls ar to, ka dod iespēju kontrolēt visu procesu ar īpaši šim nolūkam radīta datora palīdzību. Pirms ilgviļņiem aparāts rūpīgi analizē matu stāvokli – nosaka to resnumu, tekstūru, porainību, taukainumu, caurlaidību un bojājumu pakāpi. Pēc tam piemeklē pēc iespējas saudzīgāku ilgviļņu programmu konkrētajiem matiem. Ņemot vērā, ka paši līdzekļi loku izveidošanai iedarbojas ļoti maigi un delikāti, šis process kļūst drošs un nekaitīgs pat plāniem un novājinātiem matiem. Darba gaitā var izvēlēties vienu no uztīšanas metodēm vai arī kombinēt vairākas. Tādā veidā var iegūt ilgviļņus, kas dod apjomu, ilgviļņus bez apjoma ar elastīgām cirtām un ārstnieciskos ilgviļņus, kas apstrādā matus ar proteīniem. Neskatoties uz to, ka dators un ilgviļņu preparāti iedarbojas ļoti efektīvi, mati nenolūzt un netiek neglābjami sabojāti. Bez tam, pilnībā izpaliek ilgviļņiem tik raksturīgā nepatīkamā smaka, kas šo procedūru padara vēl patīkamāku.

Procedūras norises gaita:

vispirms uz matiem tiek uzklāts aktīvais sastāvs;
pēc tam tiek nostiprināta sensora zonde un sagatavots žāvētājs;
dators sastāda individuālu ilgviļņu programmu;
ilgviļņu sastāvs tiek izmazgāts;
mati tiek nosusināti ar papīra salvetēm;
tiek uzklāts neitralizators;
nobeigumā – mati tiek ieveidoti frizūrā ar difuzora palīdzību.
Sensor System stiprina un aizsargā matus, veidojot dabīgas lokas.
Dators, kurš ļauj vadīt ilgviļņu procesu, kontrolē piecus parametrus: reaģentu koncentrāciju, pH līmeņa skābumu, temperatūru, porainību un matu stāvokli.
Ilgviļņu procesā izmantotie preparāti uz matu iedarbojas ļoti saudzīgi, tāpēc galaiznākumā mati kļūst mīksti, spīdīgi un izskatās tā, it kā būtu piepildīti no iekšpuses. Tos ir viegli izķemmēt. Krāsotiem matiem pēc šīs ilgviļņu procedūras krāsa turas ilgāk. Matiem augot, tie kļūst smagāki, tāpēc ar laiku lokas izstiepjas un paliek mazāk izteiktas, bet kopumā ilgviļņi saglabājas ilgu laiku.

rituals labsajutai

Gada tumšākajā laikā salons “Jasmīne” vēlas palutināt savas klientes ar jaunu rituālu labsajūtas radīšanai “1000 un viena nakts”, ko piedāvā Bernard Cassiere. Procedūrai ir četri etapi, kas ir austrumu skaistumkopšanas tradīciju iedvesmoti un balstīti uz dabiskiem ingredientiem no Ziemeļāfrikas. Austrumu rituāls sākas ar ādas attīrīšanu un eksfoliāciju ar “melnām ziepēm” un Kessa cimdu, pēc tam seko ķermeņa ietīšana, izmantojot detoksicējošo mālu Rhassoul, kas palīdz atklāt ādas dabisko skaistumu, bet rituālu noslēdz masāža ar argāna eļļu. Rāmuma un relaksācija sajūta, ko sniedz “1000 un viena nakts” rituāls, rada lielisku pašsajūtu un saglabājas vēl ilgu laiku pēc procedūras.

Iepazīstieties ar citām skaistumkopšanas salona Jasmīne  procedūrām.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!