Publicitātes foto

IZDEVĒJA INGUNA CEPĪTE SARUNĀSIES AR KOMPONISTU ANSI SAUKU

26. augustā plkst. 18.00 Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, pasākumu cikla SAVĒJO SARUNAS PAR DZEJU UN DZĪVI notiks kārtējā tikšanās – izdevēja Inguna Cepīte sarunāsies ar komponistu Ansi Sauku.

26_08_cepite_saukaOjāra Vācieša muzeja tradicionālie valodas vakaru cikla pasākumi iemantojuši pastāvīgu auditoriju un kļuvuši par vienu no muzeja vizītkartēm. Valodas vakari muzejā notiek kopš 2010. gada. Arī šogad ierastās tikšanās turpinās, tikai šoreiz akcentējot tieši Ojāra Vācieša personību un daiļradi, viņa lirikas iespaidu dažādu profesiju pārstāvju dzīvē un radošajā darbībā.

Inguna Cepīte ir izdevniecības „Pētergailis” vadītāja. Arī Ojāra Vācieša daiļrade ne reizi vien nonākusi izdevniecības redzes lokā – izdevniecība laidusi klajā Ingunas Cepītes sastādīto dzejas grāmatu „Tuvums. Mīlas lirika.” (2003), kā arī Gundegas Repšes romānu „Brālis. Ojārs Vācietis” (2005).

Kādas dvēseles stīgas skar Ojāra Vācieša dzeja? Par to stāstīs sarunas vedēja Inguna Cepīte un jautās arī savam sarunu biedram komponistam un dziedātājam Ansim Saukam. Anša Saukas radošā darbība latviešu klasiskās mūzikas laukā ir ļoti daudzpusīga un dziļa – gan kā izpildītājam, gan kā komponistam. Vai un kā dzeja ietekmē mūzikas rašanos? Atbildes aicinām rast šī mēneša sarunā par dzeju un dzīvi Ojāra Vācieša muzejā.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

Plašāka informācija:
http://www.memorialiemuzeji.lv
www.vaciesamuzejs.lv

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!