GRĀMATU PUTNI JEB PĀRDAUGAVAS STĀSTU MEDĪBAS

Aizsācies nodarbību cikls skolēniem “Grāmatu putni jeb Pārdaugavas stāstu medības”. Turpmāk katru otro otrdienu, līdz pat nākamā gada aprīlim, laikā no plkst. 16:00 līdz 17:30 gaidīsim Jūs Jāņa Akuratera muzejā uz nodarbību, kurā kāds no rakstniekiem, literatūrzinātniekiem vai muzeja speciālistiem iepazīstinās skolēnus ar literāro vidi Pārdaugavā un Pārdaugavas tēlu literatūrā. Nodarbības paredzētas 8. – 12.klases skolēniem, taču aicināti piedalīties arī visi interesenti.

Gramatu putni web

Lekciju plāns šim gadam:

17.septembris – Rūta Mežavilka „Apkaimju tēli literārajā apziņā ”,
30.septembris – Edmunds Frīdvalds „Neglītā Pārdaugava”,
14.oktobris – Lelde Stumbre „Rakstnieks un viņa koki”,
28.oktobris – Vitālijs Vinogradovs „stāsts un fotogrāfija” praktiskā nodarbība – pārgājiens,
11.novembris – Lelde Stumbre „Andris Bergmanis – dzejnieks, bohēmists un draugs”,
25.novembris – Vika Eksta “Konstantīns Raudive, viņa mīklainās ierīces un literatūra.”,
9.decembris – Arvīds Ulme „Aivars Neibarts un kreisā krasta zīmes”.

Paredzēts, ka 2015. gada janvārī nodarbības vadīs dzejnieks Kārlis Vērdiņš un literatūrzinātniece Evija Veide. Sākot ar februāri apmeklēsim Ojāra Vācieša, Andreja Upīša, Krišjāņa Barona muzeju, kā arī mums pievienosies Raiņa un Aspazijas memoriālo muzeju speciālisti. Vienas nodarbības ilgums 40 – 60 minūtes, taču atlikušajā laikā (30 minūtes) pulcēsimies uz diskusiju par attiecīgās nodarbības tēmu.
Skolēnu uzdevums un izaicinājums būs atrast motīvu, uz kā balstīt savu radošo darbu, to izstrādāt un eksponēt palīdzēs multimediju mākslinieks Vitālijs Vinogradovs un rakstniece Ieva Melgalve.

Sīkāka informācija, zvanot uz tālruņiem: 26912310 (Elvīra), 29451112 (Ruta) vai e-pastā: akuratera.muz@inbox.lv, akuraters@memorialiemuzeji.lv
Ieeja bez maksas, projektu atbalsta VKKF.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!