Foto: Mums Patīk

Skaistumkopšanas procedūras rudenī

Iepazīstamies ar rudens sezonā aktuālajām skaistumkopšanas procedūrām.

Skaistumkopšanas studija “Tev skaistajai” iepazīstina ar visa ķermeņa karsto akmeņu masāžu.

Miers… sveču gaisma… relaksējoša mūzika… masāža ar karstajiem akmeņiem.

Tev_skaistajai_ akmeni

Tā ir sena relaksācijas un ārstniecības metode. Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Senajās civilizācijās pastāvēja uzskats, ka akmeņiem piemīt spēks. Senie romieši un grieķi karstus akmeņus pielietoja medicīnā, arī indiāņi ticēja akmeņu spēkam.

Tev_skaistajai_ akmeni_7Masāža tiek veikta ar bazalta akmeņiem, kuri ir izveidojušies vulkānu izvirdumos, magmai sacietējot. Akmens, kurš ir dzimis zemē, noslīpēts ar ūdeni, sauli un vēju – ir dabas enerģijas avots. Ņemot vērā katra cilvēka individuālo temperatūras sajūtu, akmeņi tiek uzsildīti līdz pat 50 grādu temperatūrai.

Silto akmeņu enerģija, papildināta ar ēterisko eļļu aromātu, rada garīgo un fizisko līdzsvaru. Tāpat arī akmeņi tiek izvietoti starp kāju pirkstiem, uz pēdām, kā arī plaukstām, jo tieši tur atrodas daudz receptoru, šādā veidā akmens iekšējais spēks sasniedz visu ķermeni. Masāžas noslēgumā izmanto krāsainos pusdārgakmeņus, kas tiek uzlikti uz enerģētiskajiem centriem – čakrām.

Karsto akmeņu masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts – tiek noņemts stress un spriedze; uzlabota asins cirkulācija un vielmaiņa – tiek straujāk izvadīti vielmaiņas un sairšanas produkti. Tāpat arī tiek labvēlīgi ietekmēta kā perifēro, tā arī centrālo nervu sistēma. Karsto akmeņu masāža noņem muskuļu sāpes, palielina ādas tonusu un elastību, pastiprina tauku un sviedru dziedzera sekrēciju, attīra poras un izvada šlakvielas, kā arī neitralizē negatīvo enerģiju.

Procedūras ilgums: 90 minūtes

Skaistumkopšanas studija “Tev skaistajai” jaunumiem sekojiem līdzi šeit.

_____________________________________________________

Skaistumkopšanas salons “Beauty Empire” piedāvā RF-liftingu sejai un ķermenim.

RF liftings_Beauty Empire_2
RF liftings ir efektīva ādas atjaunošanas metode, kas nostiprina ļenganu ādu un samazina celulītu dažādās ķermeņa zonās. Radioviļņu frekvence iedarbojas uz ādas dziļajiem slāņiem, stimulējot kolagēna izstrādi, kas veicina tā saucamā „korsetes” efekta panākšanu. Dziļās dermas iesildīšana un liftings stimulē dabīgu kolagēna izstrādi ādā, kas nodrošina ilgstošu atjaunināšanās efektu. Termiskais efekts aktivizē kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kā rezultātā samazinās grumbiņas, bet āda manāmi atgūst svaigu un mirdzošu izskatu.
Laika gaitā ādas šūnu aktivitāte samazinās, bet, izmantojot jaunākos kosmetoloģijas sasniegumus, situāciju var labot. Jau pēc pirmās procedūras āda paātrinātā tempā sāk ražot kolagēnu. Rezultātā var ievērot ādas atjaunošanās efektu, kas saglabājas uz ilgu laiku.
Sejas RF liftinga procedūras norise:
– sejas ādas attīrīšana;
– sejas pīlings;
– RF liftings sejai;
– maska;
– ādas tipam atbilstošs krēms.
Kontrindikācijas: akūti iekaisuma procesi, imūnsistēmas slimības, hepatīts, onkoloģiskas saslimšanas, cukura diabēts, ādas slimības, atklātās brūces un ādas bojājumi, smagas aknu slimības, osteoporoze, nieru un asinsrites slimības, ginekoloģiskas problēmas, sirds slimības, grūtniecība, laktācijas periods, metāla implanti ķermenī.
Procedūras ilgums: 1 stunda 30 minūtes.
RF liftings sejai šobrīd pieejams tikai par 25 eiro.

RF liftings_Beauty Empire

RF liftingu ķermenim iesaka izmantot roku, vēdera, kāju, ceļgalu, gurnu un gūžu apstrādei. Ar šo procedūru var novērst vai samazināt celulītu, nokārušos ādu, kas radusies pēc dzemdībām vai strauji zaudējot svaru, kā arī uzlabot vispārējo ādas stāvokli.

Ķermeņa RF liftings ir ideāla procedūra gan sievietēm, gan vīriešiem, rekomendējamais vecums no 20 līdz 60 gadiem. Ievērojamas izmaiņas būs redzamas jau pēc pirmās procedūras. Liftinga efekts pieaugs 6 mēnešu laikā pēc procedūru kursa. Pēc procedūras ķermenis kļūs tvirtāks, āda ir blīvāka, izlīdzināsies strijas un uzlabosies ādas tekstūra.

RF liftinga efekts saglabājas līdz 2 gadiem. RF liftinga procedūra nav sāpīga, nav nepieciešama anestēzija un to var apvienot ar citām procedūrām. Kopējo nepieciešamo seansu skaitu noteiks meistars, ņemot vērā sejas un ķermeņa stāvokli un īpatnības, kursa ilgums ir no 4 līdz 10 procedūrām.

Ķermeņa RF liftinga rezultāts:
ķermeņa ādas liftings un nostiprināšana;
apstrādājamo zonu apmēru samazināšanās;
ķermeņa kontūru uzlabošanās;
celulīta samazināšanās;
ādas tekstūras un kvalitātes uzlabošana;
krunciņu izlīdzināšana;
striju izlīdzināšana

Kontrindikācijas:
ļaundabīgie un labdabīgie jaunveidojumi apstrādes zonā;
kardiostimulators;
dermatozes procedūras veikšanas vietā;
akūtas infekcijas slimības;
grūtniecība, laktācija;
metāliskie implanti apstrādes zonā.

RF-liftings ķermenim šobrīd pieejams par 25.00 eiro!

Salona “Beauty Empire” jaunumiem sekojiem līdzi šeit.

Informācija tiks papildināta

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!