Beauty Empire Rīgā, skaistumkopšanas salons

Salons “Beauty Empire” piedāvā augstas kvalitātes skaistumkopšanas pakalpojumus. Saviem klientiem mēs esam radījuši komfortablu un mājīgu atmosfēru. Individuāla pieeja katram klientam palīdzēs atslābināties un baudīt piedāvātās procedūras. Kvalificēti speciālisti palīdzēs izvēlēties procedūru tieši Jums. Mūsu speciālisti nepārtraukti paaugstina savu meistarību, jo tirgū parādās arvien jauni pakalpojumi un produkti. Lai maksimāli apmierinātu klientu prasības, mēs strādājam tikai ar profesionālu aprīkojumu un kosmētiku, kura jau sen ir iekarojusi vietu skaistumkopšanas tirgū.

PROCEDŪRAS:

  • Lipo lāzera procedūra

Lipo lāzers (“aukstais” zemfrekvenču lāzers) ir vismodernākā neinvazīvā tauku nogulšņu likvidēšanas metode. Procedūras laikā tiek izmantotas zemas intensitātes sarkanā spektra lāzera diodes. Izvēlētajai problēmzonai tiek piestiprinātas diožu plāksnītes, zem kurām procedūras laikā rodas viegla siltuma sajūta. Apvienojot šo procedūru ar limfodrenāžu, tauku šūnas tiek sašķeltas un izvadītas no organisma. Procedūrai nav vajadzīga anestēzija un rehabilitācija.

  • Kavitācija

Kavitâcija jeb lipo-ultraskaņa ir taukaudu apstrâde ar ultraskaņu, ko izmanto lokâlai tauku samazināšanai un notievēšanai. Procedūra iedarbojas uz tauku un celulīta nogulsnēm un dod iespēju pakāpeniski izveidot skaistu, tvirtu augumu. Ultraskaņas procesa laikā sašķeltās tauku šūnas neatjaunojas. No tauku šūnām izkļuvušie tauki pa asinsrites un limfâtisko sistēmu tiek izvadīti no organisma.

  • RF liftings sejai un ķermenim

Radiofrekvences liftings ir unikāla ādas un audu atjaunošanas tehnoloìija novecošanās pazīmju likvidēšanai un figūras korekcijai. Procedūra ļauj pārnest enerģiju un siltumu dziļajos dermas slāņos un zemādas audos, aizsargājot epidermu no termiskās iedarbības. Dziļās dermas iesildīšana un liftings stimulē dabīgu kolagēna izstr
ādi ādā, kas nodrošina ilgstošu atjaunināšanās efektu. Ķermnenis kļūst tvirts, uzlabojas vielmaiņa un taukaudu šķelšanas procesi

  • Vakuuma masāža

Vakuuma masāža ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu, jo vakuums iznīcina patoloģiskas tauku kapsulas un to rašanās veicinošos faktorus. Vakuums izraisa lielu asins plūdumu audos. Banku masāžas laikā var sajust mērenas sāpes, dedzināšanu un siltumu. Banku masāžai ir spēcīga reflektora iedarbība uz asinsvadu un audu receptoriem, kas uzlabo imūno sistēmu. Vakuuma masāža veic vēl vienu svarīgu funkciju — pēc masāžas jūs sajutīsiet spēka un enerģijas pieplūdumu.

  • Miostimulācija

Miostimulācijas procedūra – tā ir populāra kosmetoloģiska procedūra bojāto nervu, muskuļu un iekšējo orgânu atjaunošanai ar strāvas impulsa palīdzību. Mūsdienu kosmetoloģijā miostimulāciju izmanto figūras korekcijai.

  • Limfodrenāžas zābaki jeb presoterapija

Presoterapija veiksmîgi cīnās ar dažādiem pietūkumiem – uzlabojas limfas cirkulācija, acīmredzami samazinās ķermeņa apmēri, efektīvi samazinās celulīta parādīšanās, uzlabojas ādas tonuss un tās elastība, samazinās ādas “apelsīna mizas” efekts.

  • Ultraskaņas procedūra sejai un ķermenim

Ultraskaņas procedūras pamatā ir augstfrekvenču skaņas svārstību iedarbība, kas veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā. Ultraskaņas vilnim ir liels spēks, ņemot vērā tā palielināto enerģiju. Ar ultraskaņas iedarbîbu iespējama ļoti dziļa audu masāžaa (līdz 5 cm). Veicinot ķermeņa dabiskos procesus, ultraskaņas procedūra sniedz vēlamo rezultātu – padara ķermeņa ādu samtaini gludu, elastīgu, vitāli mirdzošu un jauneklīgu, efektīvi ārstē celulītu un samazina apjomus.

  • “Algologie” aļģu ietīšanas procedūra
  • Manikīrs un pedikīrs

Beauty Empire_lipolazer

DARBĪBAS VIRZIENI

  • Skaistumkopšana: sejas un ķermeņa procedūras, roku un kāju kopšana

Atslēgvārdi: Beauty Empire, Beauty Empire Rīgā, Kr. Barona iela 133, celulīts, liekais svars, lipo lāzers, kavitācija, RF liftings sejai, RF liftings ķermenim, vakuuma masāža, miostimulācija, limfodrenāžas zābaki, presoterapija, ultraskaņas sejas tīrīšana, ultraskaņas ķermeņa masāža, Algologie aļģu ietīšana, manikīrs, pedikīrs

Kr. Barona iela 133, Rīga

133 Kr. Barona iela, Riga, Rīgas pilsēta, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 9:00 – 20.00
Sestdienas: 10:00 – 18.00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!