Austrumu masāža

Austrumi… – tas skan kā apsolījums visiem harmonijas meklētājiem. Ne viens vien no mums ir traucies uz Indiju, Japānu, Ķīnu un citām tālām zemēm vai sapņojis tur nokļūt, lai pietuvotos kaut kam augstākam un paši sev. Bet varbūt nemaz tik tālu nav jābrauc? Ar austrumu masāžām iepazīstina masāžas studija “Inari”

Austrumu mistērija ir harmonizējoša masāža gan  vīrietim, gan sievietei. Tās laikā veic ķermeņa bio-masāžu, galvas masāžu un ietīšanas procedūru  Laimes mantras pavadībā.

Procedūra ir bagātināta ar afrodīzijiem, kas piedod spēku un enerģiju abiem dzimumiem, mazina depresiju, melanholiju un ikdienas trauksmi, atraisot brīvības, elegances un iekārojamības dzirksti. Procedūra sākas ar maigu bio-masāžu sveču gaismā, kuras laikā organisms atbrīvojas no negatīvas enerģijas, ziemā uzkrātā stresa un noguruma. Šī masāža palīdz atjaunoties organisma enerģijai. Tā tiek veikta ar  speciāli izstrādātu austruma eļļu un dāvā brīnišķīgu garastāvokli, siltumu, atbrīvotību un seksualitāti. Nobeigumā pilnīgai relaksācijai veic galvas punktu masāžu, pēc kuras seko silta ietīšanas procedūra Laimes mantras pavadībā, kas rada ķermeņa un gara harmonijas sajūtu. Masāžas iedarbība: harmonijas sajūta; atslābina un atbrīvo no stresa un muskuļu saspringuma; veicina asinsriti un vielmaiņu; sniedz jaunu enerģiju; sabalansē enerģijas radīšanas plūsmas. Kontrindikācijas: psihiska saslimšana, onkoloģija, menstruācijas, slikta pašsajūta, nav ieteicama grūtniecēm. Procedūras ilgums ir 60 minūtes.

inari_gua-sha massage

Gua-Sha ir viens no ķīniešu tradicionālās masāžas veidiem. Gua-Sha var dēvēt par skrāpja masāžu, jo to veic ar speciāla instrumenta palīdzību, kas ir plāksnīte, kas atgādina skrāpi vai ķemmi. Ar plāksnītes palīdzību veic skrāpējošas kustības, kas virzītas tikai uz vienu pusi. Pašu nosaukumu var tulkot: gua – kustība uz vienu pusi, skrāpēt; sha – sliktais, tātad – izskrāpēt slikto. Gua-Sha ir trīs iedarbības galvenās metodes: Pirmās pamatā ir ātra kustība ar spēcīgu spiedienu. Ar tādām kustībām sasniedz izkliedējošu efektu, kas ļauj likvidēt enerģijas sastrēgumu, ja kādā orgānā enerģijas ir par daudz. Otrajā izmanto lēnas kustības un vieglu spiedienu Šī metode ir tonizējoša, ar to var panākt enerģijas pieplūdi un papildināt to, kur nepieciešams. Trešā ir līdzsvarojoša un harmonizējoša. Viens masāžas seanss ilgst 60 minūtes, turklāt efekts ir jūtams jau uzreiz. Sākumā ārstējamā zona kļūst sārta, pēc tam parādās dedzināšana, var rasties vietēji zemādas asinsizplūdumi, kas tomēr nav sāpīgi. Efekts parādās ļoti ātri, to var sākt just jau masāžas laikā. Asinsizplūdumi liecina, ka no organisma tiek izvadīti toksīni. Zilumi pazūd pēc 2 līdz 3 dienām. Jo izteiktāks ir patoloģiskais process, jo lielāki asinsizplūdumi masāžas gaitā rodas. Jo ātrāk tie parādās, jo lēnāk izzūd. Masāžu neveic katru dienu, jo to pašu ķermeņa vietu otrreiz traumēt nebūtu pareizi. Parasti masāžu izdara aptuveni reizi nedēļā, un tas nemaz nav apgrūtinoši. Tā kā patoloģiskais process iet mazumā, zilumi parādās arvien mazāki un izzūd ātrāk. Gua-Sha masāža palīdz risināt mugurkaula problēmas, jo tā veicina limfas atteci, līdz ar to mazinās tūska un sāpes kļūst mazākas. Masāža nav ieteicama ja ir: ādas bojājumi un strutaini ādas iekaisumi, akūta trauma, lūzumi, nosliece uz asiņošanu, jaunveidojumi, grūtniecība vai menstruācijas. Mūsu salonā Gua-Sha masāžu veic speciālists no Indijas.

Indijas masāžu komplekss apvieno divas senas Indijas masāžas – vienu no Indijas pieprasītākajām masāžām pasaulē, kas spēcīgi ārstē ar muguru saistītās problēmas, un atslābinošu pēdu masāžu. Indian-Herbal-Compress-Massage Senie austrumu gudrie uzskatīja, ka cilvēks ir tik jauns, cik vesels viņa mugurkauls. Masāža stiprina mugurkaula veselību, uzlabo asinsriti visā ķermenī un pašsajūtu, kā arī noņem stresu un sasprindzinājumu. Tā regulē organisma fizioloģiskos procesus, noņem hronisku nogurumu, paaugstina vitālo dzīvības enerģijas līmeni ķermenī, izvada no organisma uzkrātos toksīnus, atbrīvo no foot_massage

bezmiega, muguras un galvas sāpēm. Šī masāža palīdz cilvēkam labāk saprast un apzināties savu vietu pasaulē. Pēdu masāža ir ļoti patīkama un atslābinoša! Pēdas izbauda eļļu mīkstinošās un barojošās īpašības. Savukārt dabīgās ēteriskās eļļas apvij ar aromātu un iedarbojas uz organismu kopumā. Masāžas laikā pēdas izvingrina un izmasē pa punktiem un kanāliem atbilstoši visam ķermenim. Pēc masāžas kājas kļūst vieglākas, ķermenis mundrāks un prāts mierīgāks! Indijas masāža ir efektīvs līdzeklis, kā atslābināt ķermeni, mazināt sāpes un iegūt lielisku pašsajūtu! Neaizmirstamas sajūtas pēc masāžas garantētas! Muguras masāžas efekts ir jūtams uzreiz pēc procedūras. Tā stiprina mugurkaula veselību, uzlabo asinsriti visā ķermenī un pašsajūtu, noņem stresu un sasprindzinājumu, regulē organisma fizioloģiskos procesus, noņem hronisku nogurumu, paaugstina vitālo dzīvības enerģijas līmeni ķermenī, izvada no organisma uzkrātos toksīnus, efektīvi atbrīvo no bezmiega, muguras un galvas sāpēm. Mūsu salonā masāžu veic sertificētas masieres no Indijas.

AnjMO  –  senķīnas pēdu masāža un apkakles zonas masāža. Ja acis ir dvēseles spogulis, tad pēdas, pēc ķīniešu domām ir ķermeņa spogulis. Sens ķīniešu sakāmvārds teic, ka smaids sākas ar pēdām. Pēdu masāžas vēsture aizsākās Ķīnā pirms 3000 gadu. Austrumos cilvēki veselības un pašsajūtas uzlabošanai kopš seniem laikiem izmanto tā sauktos dzīvības jeb bioloģiski aktīvos punktus. Tradicionālajā Ķīnas medicīnā zināmi vairāki tūkstoši šādu punktu, kas novietoti uz ķermeņa enerģijas kanāliem jeb meridiāniem. Uz pēdām atrodas punkti – visu orgānu projekcijas, un iedarbojoties uz tiem, mēs mierīgi un efektīvi iedarbojamies uz visu organismu, labvēlīgi regulējam visas iekšējo orgānu funkcijas.

Pedu masaza

Refleksoloģija īpaši labi palīdz muguras sāpju un spriedzes radītu galvas sāpju ārstēšanā. Nereti sēdoša darba darītājiem, kuriem sāp mugura, labāk palīdz nevis muguras, bet pēdu masāža. Refleksoloģijai ir ļoti plaša iedarbība: tā uzlabo asinsriti, normalizē asinsspiedienu, rada dziļu atslābuma sajūtu, novērš miega traucējumus, atslābina muskuļus un remdē sāpes, uzlabo locītavu kustību apjomu, attīra ķermeni no kaitīgām vielām, atjauno hormonālo līdzsvaru, palīdz novērst menopauzes simptomus, uzlabo ādas tonusu, novērš gremošanas traucējumus, caureju, aizcietējumu, palēnina un padziļina elpošanu, uzlabo smadzeņu darbību un spēju koncentrēties, stimulē reproduktīvo sistēmu. Ievērojot senķīnas tradīcijas, pēc pēdu masāžas obligāti ir jauztaisa apkakles zonas masāža, kas noņem noguruma un aizkaitināmības sajūtas, galvas un kakla sāpes, reiboņus, uzlabo kopīgo labsajūtu. Masāža un viegla pastiepšana palīdz šīs zonas muskuļiem atbrīvoties no pārmērīga sasprindzinājuma. Kakla masāža pastiprina venozo asinsriti no galvaskausa un labvēlīgi iedarbojas uz kakla gļotādu. Pati masāža piedod regulējošu, normalizējošu iedarbību uz cilvēka organisma svarīgākajām funkcijām, un veiksmīgi tiek pielietota hipertonisku un neirotisku saslimšanu gadījumā, kā arī migrēnas un miega traucējumu gadījumā. Masāža nepieciešama visiem – pieaugušajiem, bērniem, pusmūža cilvēkiem (ja nav blakus parādību). Pirmām kārtām tā vajadzīga veseliem cilvēkiem, lai uzturētu labu pašsajūtu, kā arī dažādu slimību profilaksei. Pēdu punktu masāžu veic ne biežāk kā reizi nedēļā. Lai gūtu noturīgu efektu, to ieteicams izdarīt desmit reižu kursa veidā. Masāžu veikt nav ieteicams: ādas infekciju saslimšanas gadījumos, kad uz pēdas ir izveidojusies sēnīte, osteoporozes gadījumā, arteriālā spiediena gadījumā, grūtniecības laikā, ja ir kādas kondrindikācijas, onkologiskās saslimšanas gadījumā.

marmaMarma čikitsa jeb ārstējošā dzīvības punktu stimulācijas masāža, saukta arī par laimes masāžu ir viena no spēcīgākajām eksotiskajām masāžām. Marma čikitsa masāžas laikā masieris darbojas ar enerģētiski ļoti spēcīgu ēterisko eļļu buķeti un smaržkociņiem. Rūpīgām kustībām masieris ieziež eļļu marmas punktos – dzīvības punktos, kuros mūsu fiziskais ķermenis savienojas ar smalkajiem ķermeņiem. Tie ir punkti, caur kuriem plūst pārcilvēciskais spēks jeb enerģija, kas ir cilvēka fizisko un psiholoģisko procesu pamatā. Tad marmas punkti tiek aktivizēti ar smaržkociņiem, kas arī padara šo masāžu unikālu gan pēc būtības, gan tehnikas, gan sajūtām un rezultāta. Īpašā eļļu un smaržkociņu iedarbības kombinācija atjauno dabisko saikni starp fizisko un smalkajiem ķermeņiem, tā rezultātā tiek atjaunota miesas, gara un prāta harmonija. Ajūrvēdas masāžu laikā ir ļoti svarīgi tieši iedarboties ar visiem pieciem dabas pilnības elementiem. Šīs masāžas laikā tiek izmantots parasti iztrūkstošais elements uguns, tāpēc ķermeņi tiek enerģētiski burtiski reanimēti. Ļoti spēcīgi tiek atjaunota pārtrauktā vai traucētā enerģijas plūsma. Ķermeņi tiek piepildīti ar dievišķo dzīvības enerģiju, kas uzlabo un stiprina iekšējo orgānu funkcijas, uzlabo metabolisma procesus, pozitīvi iedarbojas uz centrālo un perifēro nervu sistēmu. Sajutīsi, kā siltums pieskaras noteiktām miesas vietām un tad pa enerģijas kanāliem pārvietojas tavā ķermenī, un ikdienas stress aizplūst prom – tā vietā uzlabojas garastāvoklis un labsajūta. Ja ikdienas steigā, skriešanā un gūzmā sajūti tukšumu ķermenī un garā un tevi pārņem spējš nogurums vai nespēks, tad, neatkarīgi no tā – vai esi vīrietis, vai sieviete, gadiem bagāts vai jaunietis, šī masāža tev palīdzēs atgūt zaudētos spēkus un enerģiju. Izbaudīsi pasakainus siltuma enerģijas pieskārienus, gūsi jaunus iespaidus, sajūtas un izjūtas . Tā būs stunda, kas pavadīta mierpilnā harmonijā un pilnīgā nošķirtībā no ikdienas. Masāžas iedarbība: rada jaunas izjūtas un sajūtas; piepilda organismu ar dievišķo dzīvības enerģiju un spēku; uzlabo iekšējo orgānu funkcionēšanu – aknas, liesa, nieres, sirds, kuņģis u.c.; veicina metabolisma procesu norisi; atslābina nervu sistēmu – noņem stresu, depresiju un saspringumu; uzlabo garastāvokli un labsajūtu; ārstē ar elpceļiem saistītās problēmas, palīdz plaušu slimību gadījumos – līdzsvaro elpošanu; uzlabo sirdsdarbību, palīdz pie aritmijas; manāmi uzlabo asinsriti un limfātisko cirkulāciju; uzlabo un stiprina imunitāti; palīdz sekmīgi atveseļot galvas traumas; dziedina ar acīm saistītās slimības; atjauno hipofīzes normālu funkcionēšanu.

Thai

Thai masāža, kuras pirmsākumi meklējami jau Budas laikā, ir viena no vissenākajām dziedniecības mākslām. Tā tiek dēvēta arī par pasīvo jogu, jo, iestiepjot svarīgākos ķermeņa muskuļus un izdarot spiedienu uz enerģijas punktiem, tiek līdzsvarots enerģiju līmenis. Masāža palīdz atbrīvoties no veselības problēmām, kas rodas sēdoša darba dēļ. Tās laikā ievērojami palielinās asins šūnu tonuss, normalizējas vielmaiņa, uzlabojas locītavu elastība un stāja. Tā nav klasiskā relaksācija – drīzāk procedūra atgādina individuālu jogas nodarbību, kuras laikā ar tavu ķermeni darbojas masiere, nevis tu pats. Ar savu roku, ceļu un pēdu palīdzību viņa koncentrē spēku uz tiem spiedienpunktiem, kuros ir uzkrājusies enerģija. Punktus atlaižot, enerģija vienmērīgi izplatās pa visu ķermeni. Ja Thai masāžu izbaudīsi pirmoreiz un nekad iepriekš neesi nodarbojies ar jogu, iespējams, dažubrīd tev šķitīs, ka procedūra ir nedaudz sāpīga. Tas tāpēc, ka ķermenis nav radis pie jogas pozām un akupunktūras. Tomēr ieguvums noteikti ir tā vērts – pēc masāžas tevī ieplūdīs patīkami relaksējoša sajūta un jauns enerģijas lādiņš. Ļaujot meistaram izvingrināt ķermeni dažādās jogas pozās, tu iekustināsi vielmaiņas procesus un palīdzēsi organismam uzsākt cīņu ar lieko svaru. Thai masāža pusotras stundas garumā sniedz lielāku labsajūtu un efektu nekā tikpat ilga nodarbība trenažieru zālē. Masāža nav ieteicama, ja ir nopietnas sirds vai ādas slimības, augsts asinsspiediens, osteoporoze, kā arī grūtniecības laikā.

LAKŠMI Ajūrvēdas procedūra ir brīnumains relaksējošs rituāls. Lakšmi hindu mitoloģijā ir Mēness – skaistuma un laimes dieviete.

Ajūrvēda ir holistiska medicīnas sistēma, kura radusies senajos Austrumos, 5000 gadus pirms mūsu ēras. Tā uzlūko cilvēku pilnībā, lai slimības cēloni novērstu ar dabīgām ārstēšanas metodēm. Ajūrvēda palīdz sekmēt harmoniju starp cilvēkiem un Dabu, dzīvojot atbilstoši tās likumiem. Ajūrvēda tulkojumā no sanskrita nozīmē – mācība par ikdienas dzīvi un ilgmūžību. Tā ir senu zināšanu sistēma un vairakus gadsimtus efektīva dziedināšanas prakse veselības uzturēšanai un atjaunošanai. Saskaņā ar Ajūrvēdu, veselība ir harmoniskais ķermeņa, prāta un apkartējas vides līdzsvars. Nelīdzsvarotība kas notiek viņiem starpā arī ir visu slimību cēlonis. Lakšmi Ajūrvēdas procedūra ietekmē ne tikai fizisko, bet arī garīgo līmeni, pamodinot dzīvības enerģiju, kas palīdz visam ķermeņa sistēmam atgūties un atjaunoties. Šī procedūra ir Indijas dabīgas dzīšanas sistēmas un unikālas dziļas mīksto audumu un muskuļu apstrādes savienojums. Procedūras sastāv no divām daļām: visa ķermeņa skrubis un enerģētiska harmonizācija. Skrubis ir sagatavots pēc Indijas sieviešu īpašas receptes. Katra Indijas sieviete pievērš milzīgu uzmanību ķermeņa attīrīšanas procedūrām. Tikai atceries skaistās Indijas kinozvaigzņu sejas – viņu acis spīd, viņām ir tīra, starojoša āda un grezni biezi mati. Skrubis palīdz cīņā pret celulītu, pastiprināti atjauno ādu, padarot to daudz elastīgāku un gludāku, uzlabo organisma tonusu kopumā, izvada toksīnus un lieko šķidrumu. Pie tam, skrubim ir krāšņš aromāts, kas uzlabo emocionālo stāvokli. Enerģētiskais masāžas komplekss dziļi iedarbojas uz mīkstajiem audiem (ādu, zemādas audiem, muskuļiem un iekšējiem orgāniem), noņem muskuļu spriedzi, aktīvi stimulē asins un limfas cirkulāciju, tādējādi palielinās enerģijas plūsma un organisms sāk atbrīvoties no toksīniem, tiek izsisti enerģētiskie korķi un atbloķējas iekšējie orgāni vēdera zonā. Diafragmas atvēršana maigi un klusi radīs izmaiņas cilvēka dzīvē. Tas nāk no iekšpuses, apvienojot emocionālo un psiholoģisko līmeni, rada labklājības sajūtu un personības izaugsmi. Jutīsieties pārsteigts, cik pamanāmi stabilizēsies un uzlabosies garīgais stāvoklis. Procedūras efekts: dziļa relaksācija; organisma detoksikācija (izvada toksīnus); limfodrenāžas uzlabošanās; asinscirkulācijas aktivizēšanās; sirdsdarbības un elpošanas izlīdzināšanās; stresa un spriedzes mazināšanās; prieka hormona līmeņa paaugstināšanās; skaidra galva; spiediena normalizācija; novājēšana; imunitātes stiprināšana; muskuļu skavu, sāpju locītavu, mugurkaula un galvas sāpju noņemšana.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!