Publicitātes foto

SAVĒJO SARUNAS PAR DZEJU UN DZĪVI

Ojāra Vācieša muzeja tradicionālie valodas vakaru cikla pasākumi iemantojuši pastāvīgu auditoriju un kļuvuši par vienu no muzeja vizītkartēm. Valodas vakari muzejā notiek kopš 2010. gada. Arī šogad ierastās tikšanās turpinās, tikai šoreiz akcentējot tieši Ojāra Vācieša personību un daiļradi, viņa lirikas iespaidu dažādu profesiju pārstāvju dzīvē un radošajā darbībā.

27_05_bertaitis_mielava27. maijā plkst. 18.00 Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, pasākumu cikla SAVĒJO SARUNAS PAR DZEJU UN DZĪVI ietvaros tiksies advokāts Sandis Bērtaitis un izdevniecības “Upe tuviem un tāliem” direktore Iveta Mielava.

Abi sarunu biedri ir ilggadēji muzeja draugi un domubiedri. Ciešā sadarbībā ar Sandi un Ivetu tapis unikāls Ojāra Vācieša balss ierakstu apkopojums un Artūra Maskata dziesmu izlase ar Ojāra Vācieša vārdiem – „Tālums starp balto un balto”.
Dzejoļu atlasi šim diskam veicis pats Sandis Bērtaitis, ieguldot lielu darbu tā tapšanā.

Iveta Mielava savukārt ir Latvijā zināma mūzikas izdevēja, kas iemūžina latviešu nācijas klasiskās vērtības – ne tikai mūziku, kultūras personības, bet arī dzeju.

Jurisprudence, izdevējdarbība. Kā dzeja palīdz sabalansēt profesionālo un cilvēcisko dzīves pusi? Vai dzeja provocē radošumu šajās profesijās? Sarunu partneri centīsies rast atbildes uz šiem jautājumiem.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

Plašāka informācija:
http://www.memorialiemuzeji.lv
www.vaciesamuzejs.lv

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!