Publicitātes attēls

Pasaules radošākie profesionāļi pulcējas pašmāju izcilības festivālā Adwards

Viens no TOP 20 radošajiem direktoriem Apvienotajā Karalistē Rodrigo Sobrals, Maskavas zīmola aģentūras DDVB dibinātājs Dmitri Piriškov, lielākā Vācijas žurnāla „Süddeutsche Zeitung Magazin” mākslinieks Tomass Kartsolis – šie un vēl citi profesionāļi no visas pasaules augusta beigās viesosies Latvijā. Viņi kopā ar pašmāju radošākajiem prātiem vērtēs 12. radošās izcilības festivālam Adwards iesniegtos Latvijas reklāmistu, grafikas dizaineru, fotogrāfu, režisoru, animatoru un citu radošo nozaru pārstāvju iesniegtos darbus un noteiks labākos.

Žūrijas pārstāvji ne tikai vērtēs pieteikumus, bet arī uzstāsies ar lekcijām Talks & stories konferencē 25. augustā. Ar konferences programmu var iepazīties šeit.

“Kā jau katru gadu, ADWARDS festivāla lepnums ir ne tikai iesniegtie meistardarbi, bet arī žūrija. Nemainīgi jau divpadsmito gadu žūrijā aicinām darbus vērtēt radošākos un labākos prātus no visas pasaules, lai noskaidrotu, kuri šogad ir tie izcilākie veikumi,” stāsta festivāla ADWARDS organizatore Anete Franka.

Pieteikšanās pagarināta līdz 17. augustam

ADWARDS ordeņi

ADWARDS ordeņi

Lai visiem radošo nozaru pārstāvjiem būtu iespēja pieteikt savus pēdējā gada laikā tapušos darbus, pieteikšanās tiek pagarināta par divām dienām – līdz 17. augusta pusnaktij. Darbus var iesniegt tādās kategorijās kā Integrētās kampaņas, Film & radio, Interaktīvie un digitālie risinājumi, Printart un dizains, Vides reklāma, Zīmola identitāte, PR, Netradicionālā komunikācija, Branded content & entertainment un Pasākumi.

“Latvijas radošās izcilības festivāls dod iespēju uzsist uz pleca un motivēt talantīgākos neapstāties un kāpt vēl augstāk. Tas palīdz sapurināt un iedrošināt tos, kuri ir vēl tikai ceļā uz savu pirmo virsotni. Tā ir iespēja svinēt tos darbus, kas devuši pozitīvu pienesumu reklāmas nozares reputācijai. Bet pats svarīgākais – tas ļauj plašāk pavērt acis un ieraudzīt jaunus apvāršņus un talantus, lai arī tie nereti ir tepat ap stūri,” tā Andris Rubīns, DDB Latvia izpilddirektors un LADC padomes loceklis.

Divas trīs dienas no agra rīta līdz vēlam vakaram starptautiskā žūrija 10 cilvēku sastāvā vērtēs iesniegtos darbus, no kuriem izvēlēsies labākos. Festivāla noslēguma pasākumā 25. augustā uzvarētājiem tiks pasniegti II pakāpes ADWARDS ordeņi (sudraba godalgas), I pakāpes ADWARDS ordeņi (zelta godalgas) un GRAND PRIX, kas ir augstākais iespējamais festivāla novērtējums – labākais veikums ADWARDS2017 ietvaros neatkarīgi no kategorijas.

ADWARDS2017 Talks & stories konference norisināsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 25. augustā visas dienas garumā, savukārt uzvarētāju apbalvošanas ceremonija – turpat, tās pašas dienas vakarā.

Zūriju pārstāvēs arī tādi pieredzes bagāti cilvēki no Latvijas kā IDEA grupas radošais direktors Sandijs Lūsēns, režisors Roberts Kuļenko, Not Perfect asociētais radošais direktors Vadims Tkačuks, Latvijas Universitātes pasniedzēja, reklāmas aģentūras DDB jaunākā radošā direktore Liene Bērziņa un Markus Rožkalns – Graftik izveidotājs un radošais direktors.

Vairāk par pieteikšanās kārtību un izcilības festivālu lasiet šeit.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Aneti Franku, rakstot anete@ladc.lv vai zvanot 26708810

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!