Mehāniska grumbu izlīdzināšana visdabīgākajā veidā

FROWNIES  ir Amerikas pirmā un viena no visilgāk pastāvošajām kompānijām, kura kopš 1889. gada nodarbojas ar sejas pret novecošanās un kopšanas līdzekļu izstrādi. FROWNIES – izlīdzina grumbas nakts miera laikā ar oriģināliem 124 gadus pārbaudi un konkurenci izturējušiem dabīga materiāla plāksteriem. Plāksteru mehāniskā iedarbība, speciālais materiāls ļauj zemādas sejas muskuļiem palikt gludiem, atslābinātā pozīcijā un pilnībā izlīdzināt dziļās mīmiskās rievas, smalkās grumbiņas 30 dienu laikā! Plāksteru unikālo iedarbību pamanīsiet jau pēc pirmās lietošanas reizes. FROWNIES izplatītājs Latvijā ir Bonitta Cosmetics. 

 

frownies Plāksteri mīkstina un izlīdzina dziļās mīmiskās grumbas muskuļu līmenī – acu kaktiņos, mutes kaktiņos. Atkārtojošas kustības kā, piemēram, pieres saraukšana, acu samiegšana, smaidīšana u.c., var izraisīt kaitējumu sejas audiem, kas atbalsta redzamo virsējo sejas ādas slāni. Sejas un lūpu plāksteri nofiksē muskuli un izlīdzina grumbas. Regulāri pielietojot, gandrīz pilnībā izlīdzinās dziļās rievas!

corners of eyes

 

FACIAL PATCHES FOR CORNER OF EYES & MOUTH (iepakojumā – 144gb).

Plāksteri acu un mutes kaktiņu zonai, kas izlīdzina grumbiņas naktsmiera laikā.

Cena: 32,00 € / Ls 22,49 Ls

 

foreahead and between

FACIAL PATCHES FOR FOREHEAD & BETWEEN EYES (iepakojumā – 144gb).

Plāksteri pieres un starp uzacu zonai, kas izlīdzina grumbiņas naktsmiera laikā.

Cena: 32,00 € / Ls 22,49 Ls

gentle lifts

 

GENTLE LIFTS (iepakojumā – 60 gb).

Maiga pret grumbu terapija smalkajām līnijām ap lūpām ar pašlīmējošiem plāksteriem, lai novērstu grumbas visdabīgākajā un saudzīgākajā veidā.

Cena: 38,50€ / Ls 27,06

Vairāk informācijas – Bonitta Cosmetics

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!