Algologie – jūras dāvāts skaistums

Ar profesionālas kosmētikas līniju „Algologie”, kuras pamatā ir aktīvie aļģu un augu ekstraktu un biotehnoloģijas produktu komponenti, iepazīstina DK studija.

Algologie filozofija – vispusīga iedarbība uz cilvēka organismu, kur vērā tiek ņemta ne tikai kosmētisko preparātu izmantošana ādas kopšanā, bet arī iekšējo problēmu korekcija. No aļģēm un ārstniecības augiem veidotās dabiskās piedevas tēju veidā, kapsulas un ampulas ar vitamīnu un mikroelementu kompleksiem regulē barības, endokrīno un nervu sistēmu, stimulē asins apgādi, ļauj nostiprināt asinsvadu sieniņas. Dabiskie kosmētiskie līdzekļi, kas iedarbojas uz sejas un ķermeņa ādu, ļauj saglabāt skaistumu un jaunību.

Firma „Algologie” atrodas Bretaņas provincē (Francijas ziemeļrietumos) Penlaņas provincē, kuras teritorija dziļi ietiecas jūrā. Šis reģions izceļas ar optimālu klimatu, labvēlīgiem ekoloģiskajiem apstākļiem un ļoti tīru jūru (aizsargājamā teritorija). Aukstajā jūras ūdenī (temperatūra nepārsniedz 15 grādus) ir aptuveni 617 jūraszāļu veidu, 20 no tiem tiek izmantoti kosmetoloģijā. Visu kosmētisko līdzekļu sastāvā ietilpst attīrīts jūras ūdens, jo tam, salīdzinājumā ar parasto ūdeni, piemīt vesela rinda nenoliedzamu priekšrocību. 1904. gadā ievērojamais biologs Renē Kintons pētot jūras ūdeni konstatēja, ka tā ķīmiskais sastāvs ir analogs cilvēka plazmas sastāvam. Cits franču zinātnieks Djū Barī pierādīja, ka jūras ūdens, pateicoties sava jonu sastāvam, noņem stresa un noguruma simptomus. Jūras ūdenim piemīt augsts mineralizācijas un sāļuma pakāpe – 35g/l. Pēc mineralizācijas pakāpes Bretaņas provincē jūras ūdens ir salīdzināms tikai ar Nāves jūras ūdeni.

Skaistuma, veselības un labas pašsajūtas atjaunošanai Algologie piedāvā atveseļojošu uzlējumu, tēju kūres. Pārtikas piedevu efektivitāte balstīta uz sastāvā esošo fukusa, laminārijas, ulvas, jūras fenkeļa un citu sastāvdaļu iedarbību, kas uzlabo pašsajūtu, cīnās ar ādas novecošanos, palīdz organismam atjaunoties pēc slimības, hormonālo izmaiņu periodā, grūtniecības laikā.

Iepazīsimies ar dažām tējām un pārtikas piedevām.

Drenējošā tēja LIGHTNESS TEA

Drenējošā tēja LIGHTNESS TEA

Drenējošā tēja LIGHTNESS TEA

Tēja limfas cirkulācijas stimulācijai. Lielisks līdzeklis tūskas mazināšanai, slāpju remdēšanai. Ideāli piemērota novājēšanas programmām. Neļauj starpšūnu telpā uzkrāties šķidrumam, izvada toksīnus, piesātina organismu ar vitamīniem un minerālvielām. Tai piemīt urīndzenoša un atslābinoša iedarbība.
Tēju var lietot pēc apliešanas un 25 minūšu nostāvēšanās. Ieteicams dzert trīs reizes dienā ēdienreižu starplaikos. Kursa turpināšanai ir pietiekami izdzert vienu glāzi no rīta tukšā dūšā. Uzvārītā tēja var glabāties 24 stundas. Pēc vēlēšanās dzērienu var dzert karstu, aukstu vai siltu.
Aktīvās sastāvdaļas: brūnaļģes, askofīlijas, palmārija, plūškoka ogas, lakriscakse.

Tēja asinscirkulācijas uzlabošanai WELL-BEING TEA

Tēja asinscirkulācijas uzlabošanai WELL-BEING TEA

Tēja asinscirkulācijas uzlabošanai WELL-BEING TEA

Tēja limfas cirkulācijas uzlabošanai un asinsvadu tonusa normalizācijai. Izmantojama menopauzes simptomu novēršanai (karstuma viļņiem) un ‘smagu kāju’ gadījumā, varikozu vēnu un kuperozes ārstēšanai. Nostiprina asinsvadu sieniņas, samazina ārējo asinsvadu caurlaidību, uzlabo asins pieplūdi sirdij, atjauno asins atplūdes sistēmu, mazina asiņošanu hemoroīdu un iekšējās asiņošanas gadījumā, novērš krampju un muskuļu spazmu parādīšanos fiziskas slodzes laikā.
Lietošana tāda pati kā iepriekš aprakstītajai Lightness tea.
Aktīvās sastāvdaļas: brūnaļges, askofīlijas, sarkano vīnogu un upeņu lapas.

3 veidu jūraszāļu kapsulas 3 SEAWEED CAPSULES

3 veidu jūraszāļu kapsulas 3 SEAWEED CAPSULES

3 veidu jūraszāļu kapsulas 3 SEAWEED CAPSULES

Līdzeklis organisma mineralizācijai un vitaminizācijai, ķermeņa masas samazināšanai un celulīta ārstēšanai. Trīs viena otru papildinošas jūraszāles palīdz izvadīt toksīnus, vienlaicīgi piesātina organismu ar nepieciešamajiem mikro- un makroelementiem. Kapsulu lietošana ikdienā palīdz uzlabot enerģētisko līdzsvaru notievēšanas programmās.
Kontriindikācijas: grūtniecība, vairogdziedzera hiperfunkcija un alerģiskas reakcijas uz jūras produktiem.
Lieto pa divām kapsulām pusstundu pirms katras ēdienreizes, kursa ilgums – 20 dienas.
Aktīvās sastāvdaļas: izžāvēts jūras ūdenszāļu ekstrakts (brūnaļģes – 3%, litotamnijs – 20%, ulva – 77%), kas iegūts macerācijas un sasmalcināšanas rezultātā. Katrā kapsulā ir 30 mg joda.

Jūras ūdenszāļu ekstrakts ampulās SEAWEED EXTRACTS VIALS

Jūras ūdenszāļu ekstrakts ampulās SEAWEED EXTRACTS VIALS

Jūras ūdenszāļu ekstrakts ampulās SEAWEED EXTRACTS VIALS

Ieteicams enerģētiskā līdzsvara atjaunošanai organismā novājēšanas programmu laikā. Viegli uzsūcas, ļauj atjaunot darbaspējas, piesātina organismu ar minerālvielām un vitamīniem.
Kontiindikācijas: grūtniecība, vairogdziedzera hiperfunkcija un alerģiskas reakcijas uz jūras produktiem.
Ampulas sastāvu izšķīdina ūdenī un dienas laikā izdzer.
Aktīvās sastāvdaļas: laminārijas un brūnaļģes ekstrakts, dabiska citonu sula, jūras ūdens. Joda saturs ampulā – 1 mg.

Aļģu kapsulas „Tvirts vēders” CHRISTE MARINE CAPSULES

Aļģu kapsulas „Tvirts vēders” CHRISTE MARINE CAPSULES

Aļģu kapsulas „Tvirts vēders” CHRISTE MARINE CAPSULES

Detoksicējošas, urīndzenošas kapsulas. Stimulē gremošanas sistēmas darbību un tauku sadalīšanos, uzlabo vielmaiņu, mazina šķidruma uzkrāšanos.
Lieto 20 dienas pa divām kapsulām trīs reizes dienā pirms ēšanas. Kapsulu lietošanas laikā ieteicams katru dienu izdzert vienu ar pus litru ūdens.
Aktīvās sastāvdaļas: jūras fenhelis (satur C vitamīnu, nātriju, kāliju, kalciju, magniju un mikroelementus: varu, dzelzi, mangānu, cinku). Nesatur podīnu.

Iepazīsties ar citiem DK studijas pakalpojumiem.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!