Ar Hyalual Daily Delux laiks apstājas

Līdz mums atnākusi jauna metode ādas atjaunošanai ar “Hyalual Daily DeLux” kosmētiku. Tā ir vēl viena iespēja ilgāk saglabāt jaunību un apstādināt laika straujo skrējienu. Ar “Hyalual Daily DeLux” un “Aqualual” kosmētiku iepazīstina kosmetoloģe ar divdesmit gadu darba pieredzi skaistumkopšanā Elena Fedoseeva.

daily-deluxĀda ir ļoti sarežģīts cilvēka orgāns un spēlē nozīmīgu lomu organisma dzīvē. Tā piedalās apmaiņas procesos, kas regulē ķermeņa temperatūru, ir kā barjera un aizsargā iekšējos orgānus no ievainojumiem, baktērijām un citām ārējām ietekmēm. Ādas uzbūve un funkcija visiem cilvēkiem ir vienāda, bet tās izskats ir atkarīgs no daudziem un dažādiem faktoriem.
Ādai ir vairāki slāņi: epiderma, derma, hipoderma. Ādas virsējais slānis epiderma aizsargā ķermeni no invāzijām un infekcijām, kā arī palīdz saglabāt ķermeņa mitrumu. Tajā atrodas ādas pigments melanīns, kas absorbē saules ultravioletos starus un pasargā ķermeni no kaitīgās iedarbības. Zem epidermas nākošais ādas slānis ir derma, kas sastāv no šķiedru kopām un piešķir ādai elastību un izturību. Vitāli svarīgas barības vielas ādai piegādā asinsvadi, kas atrodas dermas slānī. Ādas dziļākā kārta ir hipoderma, to galvenokārt veido tauku šūnas, kas aizsargā asinsvadu, limfvadu un nervu sistēmu un palīdz ķermenim saglabāt siltumu. Dermas šūnas ražo kolagēnu un citas ādu strukturējošās molekulas. Kolagēns, elastīns un hiluroīnskābe nodrošina ādas elastību. Pēc 30 gadu vecuma hiluroīnskābes sintēze organismā sāk ievērojami samazināties, zūd ādas elastība, un parādās grumbas. To paātrina tādi kaitīgi paradumi kā sauļošanās, smēķēšana, stress, ar konservantiem bagāts uzturs, pāragra aizraušanās ar aparātkosmetoloģijas metodēm, saslimšanas u.c.

Ir radīta inovatīva metode ādas atjaunošanai ar Hyalual Daily DeLux kosmētiku, kuras sastāvā ir hiluroīnskābe kopā ar dzintara skābi, kas dod ādai svaigumu, atjauno tonusu un nodzēš noguruma pēdas. Hiluroīnskābe rada uz ādas virsmas plānu slānīti, kas palīdz saglabāt ādas dabisko mitrumu. Tā lieliski sadzīvo ar ādu: neaizsprosto poras un neizjauc gāzu apmaiņu ar apkārtējo vidi, neizraisa alerģiskas reakcijas un nekairina, bet gādā par to, lai ādas virskārta nezaudētu mitrumu. Savukārt dzintara skābe nodrošina dziļu ādas attīrīšanu, bagātina ādu ar minerāliem un tās šūnas ar skābekli, izvada toksīnus, atjauno ādas elastību un uzlabo mikrocirkulāciju vissīkākajos asinsvados – kapilāros. Nogurusi āda atgūst dabisko mirdzumu. Tiek apstādināta priekšlaicīga sejas un kakla ādas novecošana.
Lietojot Hyalual Daily DeLux krēmu ik dienu rītos un vakaros, tiks veicināta bioloģiski aktīvo vielu uzņemšanu regulārajās sejas kopšanas procedūrās (maskas, masāžas, pīlingi u.c.), kā arī 30 dienu laikā nostiprināsies tādu procedūru kā redermalizācija, mezoterapija, botokss, ķīmiskais pīlings, kontūrplastika efekta noturība uz ilgāku laiku.

aqua lual_1

Aqualual ir tonizējošs aerosols, kura galvenā sastāvdaļa ir  ūdens, kas iegūts izkausējot ledu. Šis unikālais līdzeklis ir bagātināts ar  hiluroīnskābi,  tas tonizē ādu, saglabā tās dabisko mitrumu, palielina brīvā ūdens daudzumu ādas raga slānī, pazemina ūdens iztvaikošanu no ādas virskārtas.  Aqualual  būs lielisks atradums, ja ir tādas problēmas kā sīku asinsizplūdumu zvaigznītes, plāna vai kuperoza āda.

Izkusušais ūdens ir saglabājis ledus kristālisko režģi, tāpēc molekulas struktūra tajā ir tieši tāda pati kā cilvēka organisma šūnās. Tas darbojas uz ādu kā biostimulators, veicina vielmaiņas procesus šūnās, kolagēna un elastīna atjaunošanos, tonizē ādu un uzlabo tās krāsu, padarot to svaigu un jaunu,  un novērš priekšlaicīgu novecošanu.

Iepazīstieties ar citiem kosmetoloģes Elenas Fedoseevas skaistumkopšanas salona pakalpojumiem un uzziniet vairāk par mezoterapijas iespējām.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!