Foto: Didzis Grodzs

Latvijas Nacionālās operas fonds aicina pievienoties jaunus biedrus

Latvijas Nacionālās operas fonds (LNOF) aicina ikvienu operas un baleta žanra cienītāju iestāties LNOF ģildē, pievienojoties Latvijas mākslas filantropu lokam.

“Informācijas un tehnoloģiju laikmetā Fonds palīdz Latvijas operai un baletam uzturēt dziļi cilvēcisku jūtu dabisku pārdzīvojumu daudzās skaistās izrādēs. Emocionālas saiknes ieradināšana mūzikā un dejā ir augsti novērtējams nacionālās kultūras darbs. Laikmetīgas popkultūras un izklaides industrijas ielenkumā Operas fonds izaicinoši piedalās profesionāli augstvērtīgas, cilvēku bagātinošas mākslas aizstāvībā un atbalstīšanā,” saka LNOF ģildes biedre, LU emeritētā profesore, Dr. phil. Skaidrīte Lasmane.

Apmaiņā pret ziedojumu LNOF ģildes biedriem ir ekskluzīva iespēja iepazīt operas un baleta mākslu tuvplānā, regulāri tiekoties ar māksliniekiem, apmeklējot “Sarunas pirms pirmizrādēm” un jauniestudējumu ģenerālmēģinājumus, kā arī dodoties tematiskās ekskursijās Latvijas Nacionālajā operā.

Sākot no šīs sezonas, jauniešiem līdz 30 gadu vecumam LNOF piedāvā īpašu programmu –  ziedojot tikai 50 eiro gadā, jaunieši saņems daudzas ģildes biedru privilēģijas.

Jebkurš fonda biedru ieguldījums ir nozīmīgs operas un baleta mākslinieciskajā izaugsmē,  kopīgiem spēkiem atbalstot iestudējumu tapšanu un citus notikumus Latvijas Nacionālajā operā. Ar LNOF atbalstu īstenoti daudzi sabiedriski nozīmīgi notikumi. Jau kopš 2016. gada labākie Latvijas Nacionālās operas mākslinieki un tehniskie darbinieki reizi gadā saņem Latvijas Nacionālās operas fonda Gada balvu. Atzīmējot LNOB simtgadi, ar LNOF atbalstu tika izdots godalgotais albums “No skices līdz izrādei”, mākslinieks Juris Salmanis uzgleznoja vēsturiskā starppriekškara repliku. Regulārs atbalsts tiek piešķirts baleta mākslinieku ārstēšanai un rehabilitācijai pēc traumām. Fonda finansējums ļauj būtiski uzlabot arī LNOB tehniskos resursus. Tuvākie pasākumi LNOF ģildes biedriem būs tikšanās ar operdziedātāju Sonoru Vaici 6. novembrī un “Sarunas pirms pirmizrādēm” par baletu “Trīs draugi” 25. novembrī.

Ar LNOF ģildes pakāpēm un priekšrocībām var iepazīties šeit.

Lai kļūtu par LNOF ģildes biedru, sazinieties ar LNOF izpilddirektori Montu Tīģeri – t. 26514820, e-pasts: monta.tigere@opera.lv

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!