Publicitātes foto

Latvijas galvaspilsētā šogad atkal norisināsies “Rīgas balle”

2017. gada 9. septembrī Rīgas Melngalvju namā norisināsies “Rīgas balle 2017”. Šis pasākums jau otro gadu pēc kārtas kļūs par krāšņu Latvijas un Rīgas kultūras dzīves notikumu, kas atgādinās par tālo laikmetu ar slaveniem komponistiem, dāmām greznos tērpos galantu kavalieru pavadījumā un balles dejām visas nakts garumā.

“Rīgas balle” radīta klasiskās eiropiešu un tradicionālās latviešu kultūras vērtību atjaunošanai un saglabāšanai, kā arī Latvijas un Rīgas vārda popularizēšanai pasaulē. “Rīgas balles” formāts ir klasisko Vīnes baļļu tradīciju un Latvijas kultūras mantojuma saplūšana.

dejotāji Raimonds Martinovs un Jūlija Brauere

dejotāji Raimonds Martinovs un Jūlija Brauere

Style: "Portrait B&W"

Ilona Bagele

“Rīgas balles” koncerta programmā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas vadošie solisti Ilona Bagele un Raimonds Bramanis, Latvijas Nacionālā baleta slavenākie dejotāji Raimonds Martinovs un Jūlija Brauere, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris, profesionālie balles deju dejotāji, kā arī seno Latviešu tautas instrumentu izpildītāji.

Raimonds Bramanis

Raimonds Bramanis

Balles mūzikālo pavadījumu nodrošinās simfoniskais un džeza orķestri, kuri izpildīs Johana Štrausa, Pētera Čaikovska, Raimonda Paula, Zigmāra Liepiņa un citu komponistu skaņdarbus, kā arī modernas deju kompozīcijas.

Vakara gaitā viesi baudīs izsmalcinātas vakariņas no restorāna “36.līnija” ar īpaši izmeklētiem dzērieniem no “Noble Wine”, apskatīs latviešu autoru darbus no „Park Hotel Ķemeri” mākslas kolekcijas, izbaudīs klasiskas balles atmosfēru, pavadot neaizmirstamu laiku skaistu un elegantu dāmu un kavalieru sabiedrībā. Nemainīga “Rīgas balles” tradīcija ir stingrs dreskods, kas rada īstās balles neatkārtojamo šarmu: vīriešiem – fraka, smokings vai tumšs svinīgs uzvalks ar pieskaņotu kaklasaiti-tauriņu, dāmām – gara vakarkleita.

“Rīgas balles” oficiālo daļu tradicionāli atklās debitanti – jauniešu pāri, kuri izturējuši speciālo atlasi lielākajās Latvijas augstskolās. Debitanti izpildīs atklāšanas polonēzi un vīnes valsi, pēc kura visi viesi varēs piebiedroties un no sirds izdejoties brīnišķīgas mūzikas pavadījumā.

Natālija Tumševica

Natālija Tumševica

“Rīgas ballei” ir arī labdarības mērķi. Balles gaitā notiks akcija, kurā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti talantīgu bērnu atbalstam dažādās kultūras nozarēs.

“Rīgas balle 2017” – ir elegances un skaistu tradīciju atdzimšanas svētki greznajā Melngalvju nama interjera atmosfērā, kas katram viesim sagādās neaizmirstamas emocijas un skaistas atmiņas. Laipni lūgti uz mūsu Rīgas balli!” – aicina balles patronese Natālija Tumševica.

“Rīgas balles 2017” organizatori – biedrība “Royal Events”.
“Rīgas balle” notiek ar Rīgas domes atbalstu.

Papildu informācija: info@rigasballe.lv  +371 28291758.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!