Grupa “Semi Acoustic Band”

FOLKKLUBĀ “ALA PAGRABS” 15. UN 16. JANVĀRĪ

Šajā piektdienas vakarā folkklubs “Ala Pagrabs” aicina uz viduslaiku mūzikas vakaru kopā ar grupu “Obscurus Orbis”, bet sestdienas vakarā uz “Semi Acoustic Band” koncertu.

Senās mūzikas grupa “Obscurus Orbis” tika dibināta 2007. gadā vasarā. Grupas dalībnieki, kas iepriekš bija iesaistīti citos mūzikas projektos, ir iepazinušies braukājot pa dažādiem ar viduslaiku tematiku saistītiem pasākumiem. Kopēja vēlme rekonstruēt viduslaiku gaisotni, kas nāk līdz ar tā laika mūzikas un instrumentu skaņu izraisītām vibrācijām un ļauj klausītājam pilnīgāk izjust šīs miglainās pasaules būtību, ved klausītājus sev līdzi uz laikiem, kad vīri bija drosmīgi bruņinieki, sievietes – skaistas princeses un zeme vēl bija plakana.

„Obscurus Orbis” repertuārā ir viduslaiku melodijas no visas Eiropas, savam skanējumam grupas dalībnieki izmanto visskaļākās dūdas, taurītes, īru bouzouki un dažādas bungas. „Obscurus Orbis” ir arī vienīgā grupa Latvijā, kurā tiek spēlēts tāds viduslaiku instruments kā hurdy-gurdy.

Grupa “Obscurus Orbis”

Grupa “Obscurus Orbis”

Grupa ir uzstājusies dažādos viduslaiku svētkos un festivālos gan Latvijā, gan arī Igaunijā, Lietuvā un Polijā. Alternatīva senās mūzikas interpretācija aizrauj klausītājus arī tad, ja grupa uzstājas tādos klubos kā “Nabaklab”, “Melnā Piektdiena” , Folklubs “Ala”.

Tiekamies piektdien plkst. 22.00, lai baudītu īstu latvisku dzīvi pie mums – Folkklubā Ala Pagrabs!

Sestdien plkst. 21:00 gaidīsim tevi uz grupas “Semi Acoustic Band” koncertu.

Grupa “Semi Acoustic Band” apvieno trīs profesionālus mūziķus, kas rada ritmisku noskaņu mūziku gaumīgā, vienotā pulsā. Viņu muzikālā valoda svārstās starp azartisko mūziķu kā Jamiroquai, Stevie Wonder, Michael Jackson, Rihana hītiem, līdz jau mierīgākām Janitas, India Arie un arī 60to – 80to gadu populārās mūzikas šedevriem, sev raksturīgā, akustiski modernā skanējumā.

Grupas sastāvā – Jūlija Zakirova , Andrejs Orlovs, Āris Ozols.

Tuvāk ar folkklubu “Ala Pagrabs” iepazīstieties šeit.

 

 

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!