Foto: Daina Geidmane

Dailes teātrī būs Vecgada apsveikumu koncerts “Daudz, daudz laimītes!”

No 22. decembra Dailes teātrī skatītājus gaidīs Vecgada apsveikumu koncerts “Daudz, daudz laimītes!”.

Vecg2017_vert_mTajā ar dziesmām un dejām skatītājus sagaidīs pazīstami latviešu estrādes mākslinieki Dailes teātra aktieru atveidojumā. Laiks pirms gadu mijas ir īstais brīdis, kad pasmieties pašiem par sevi, jo gada beigas taču jāsagaida ar smaidu sejā un sirdī.

Koncerta vadītāji būs Vita Vārpiņa un Lauris Subatnieks. Tajā piedalīsies aktieri Ilze Vazdika, Olga Dreģe, Gunārs Placēns, Artis Robežnieks, Ģirts Ķesteris, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš, Sarmīte Rubule, Aija Dzērve un Lelde Dreimane.

Koncerta režisors ir Intars Rešetins, kurš scenāriju veido kopa ar Rasu Bugavičuti-Pēci. Mūzikas konsultants ir Juris Vaivods, scenogrāfs – Kristaps Skulte, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone, horeogrāfe – Inga Krasovska, video māksliniece – Laura Rožkalne-Ozola.

Dailes teātris piedāvā arī unikālu iespēju iegādāties individuālu apsveikumu Vecgada koncertā “Daudz, daudz laimītes!”. Katrā koncertā iespējams pieteikt tikai trīs apsveikumus, individuālā apsveikuma cena ir 70 EUR. Tajā iekļauta apsveikuma teksta nolasīšana koncerta laikā un dziesmas veltīšana. Apsveikumus var pieteikt e-pastā dailesteatris@dailesteatris.lv

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!