Luksor, Elenas Fedoseevas skaistumkopšanas salons

Elena Fedoseeva ir plaša profila sertificēta kosmetoloģe ar medicīnisko izglītību un 20 gadu darba stāžu specialitātē, kura paaugstinājusi kvalifikāciju sertificētos kursos un treniņos, piedalījusies vadošo Eiropas un Krievijas ( Maskava, Sanktpēterburga, Parīze, Monte-Karlo, Barselona, Ženēva) speciālistu meistarklasēs.

Salons piedāvā:

 • procedūras taukainai un problemātiskai ādai
 • procedūras jutīgai, kuperozai ādai
 • ādas depigmentācijas procedūras
 • sejas masāžu
 • ādas vecuma izmaiņu korekciju ar bezinjekciju mezoterapiju
 • mezoterapiju
 • biorevitalizāciju
 • ķīmisko pīlingu
 • ķermeņa masāžu
 • manikīru un pedikīru
 • friziera pakalpojumus
 • matu griešanu bērniem

 

Mediblock+

MEDIBLOCK+ ir kosmētikas un farmācijas kombinējums, kas nācis no Dienvidkorejas. Galvenā MEDIBLOCK+  atšķirība no kosmētikas ir kvalitatīvas un aktīvas sastāvdaļas, kā arī tiešā iedarbība. Jums neizdosies atrast MEDIBLOCK+, kas derēs visiem ādas tipiem – vienmēr pastāv kāds virziens.

MEDIBLOCK+  efekts ir redzams pēc pirmās lietošanas. Ražotaji apgalvo, ka produkcijā ir noteiktu vielu liela koncentrācija, tāpēc iedarbība notiek efektīvāk. To  apliecina arī tas, ka MEDIBLOCK+  var iegādāties tikai aptiekā vai kosmetoloģiskajā klīnikā. Tomēr jebkura krēma vai gēla efektīva iedarbība būs redzama pēc pirmās lietošanas tikai tad, ja tie tiks piemeklēti individuāli, ņemot vērā konkrēta cilvēka anatomiskās ādas īpātnības. Tieši tāpēc eksperti iesaka izvēlēties sev piemērotu MEDIBLOCK+ kosmētiku tikai kopā ar speciālistu.

Jūsu galvenā priekšrocība, iegadājoties MEDIBLOCK +  mūsu salonā, ir tāda, ka saņemsiet profesionāla kosmetologa vai farmaceita konsultāciju, kurš palīdzēs atrast vislabāko variantu tieši Jums.

Mediblock_Luksor_salons_2

 

MEDIBLOCK + tas ir:

 • zinātnes un dabas ideāls savienojums
 • šūnu biotehnoloģijas
 • biotransformācija un stabilizācija

 

 

Biorevitalizācijā tiek pielietotas 4 bāzes programmas:
1. profilaktiskā – tiek pielietota līdz 45 gadu vecumam, sākumā 2 – 3 seansi ar intervālu 2 – 3 nedēļas un pēc tam iegūtā efekta uzturošais seanss vienu reizi 2 – 3 mēnešos.
2. atjaunojošā – tiek pielietota pēc 45 gadu vecuma, sākumā 3 – 4 seansi ik pēc 2 – 3 nedēļām, pēc procedūru kursa iegūtā efekta uzturošais seanss vienu reizi ik pēc 1,5 – 2 mēnešiem.
3. ātrā atjaunojošā programma – tiek veikti 1 – 2 seansi ar intervālu 2 nedēļas, bet ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms tādām procedūrām kā ķīmiskais pīlings, filleru ievadīšana, lāzerslīpēšana u.c.
4. aktīvā fotoaizsardzība – tiek veikts viens seanss pirms sauļošanās sākuma un viens seanss 2 nedēļas pēc sauļošanās beigšanas. Ja plānojat ilgstoši atrasties saulē, tad ietecami 2 seansi pirms sākuma ar intervālu 2 nedēļas un beidzot –viens seanss 2 nedēļas pēc tam.
Pēc vajadzības un klienta vēlmēm ir iespējams izstrādāt individuālu biorevitalizācijas programmu. Kopējais terapeitisko seansu skaits ir 2 – 3 – 4 seansi ar divu nedēļu līdz viena mēneša intervālu. Nepieciešamības gadījumā biorevitalizācijas kurss tiek atkārtots pēc 2 – 3 mēnešiem.

Kādos gadījumos tiek lietoti mezodiegi?
Ir pietiekoši daudz iemeslu mezodiegu lietošanai. Ar mezodiegu palīdzību ir iespējams bez operācijas novērst sejas vidējās un apakšējās daļas stipru ādas noslīdēšanu. Tie ir efektīvs līdzeklis, lai atbrīvotos no izteiktām rievām ap muti un degunu, kā arī no vertikālajām pieres grumbām. Sejas ādas savilkšanas tehnoloģiju bez operācijas aktīvi izmanto arī novītušas un nokarenas kakla ādas stāvokļa uzlabošanai, noslīdējušu lūpu, acu un uzacu pacelšanai.

Mezoterapija
Tā ir aktīvu bioloģisku vielu ievadīšana ādas vidējos slāņos no virspuses ar mikroinjekciju palīdzību.. Šī sejas kosmetoloģijas metode tiek uzskatīta par pašu efektīvāko no sejas atjaunošanas procedūrām bez operācijas, kā arī palīdz ārstēt dažādas sejas ādas problēmas un ievērojami uzlabot tās izskatu. Atšķirībā no kosmētikas līdzekļiem, kas tiek uzklāti uz sejas no virspuses (krēmiem, maskām), mezoterapija palīdz nepastarpināti nogādāt nepieciešamās bioloģiski aktīvās vielas tieši ādas šūnās, nodrošina to ilgstošu uzturēšanos dziļākajos ādas slāņos un vielu apmaiņas procesa aktivizēšanu šūnās, tādējādi stimulējot ādas pašatjaunošanos.

 

DARBĪBAS NOZARES

 • Skaistumkopšana: sejas un ķermeņa procedūras, kāju un roku kopšana, friziera pakalpojumi
 • SPA: masāža

Atslēgvārdi: Luksor, skaistumkopšanas salons, Stabu iela 51, Rīga, Elena Fedoseeva, Mediblock+, Hyalual, Neauvia, kosmetologs, plaša profila sertificēts kosmetologs, mezoterapija, mezodiegi, biorevitalizācija, ķīmiskais pīlings, klasiskā kosmetoloģija, Aqualual, Hyalual Daily DeLux, amalian, Surgiderm

Stabu iela 51, Rīga

51 Stabu iela, Riga, Rīgas pilsēta, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 09:00 – 20:00
Sestdienas: 09:00 – 20:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!