Lāzerepilācija

Lāzerepilācija ir droša nevēlamā apmatojuma likvidēšanas metode, kas dod ilgstošu rezultātu. Tuvāk ar lāzerepilāciju iepazīstina salona “Gaismas kosmetoloģija” vadītāja Jeļena Kaupiņa.

lazerepilacija_2Salons “Gaismas kosmetoloģija”, kas darbojas kopš 2001. gada, pirmais Latvijā sāka izmantot ASV firmas Lumenis jaunākās paaudzes lāzeru – Light Sheer Diode, kurš palīdz atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma uz ļoti ilgu laiku. Tikai jaunākās paaudzes diožu lāzeru sistēmas ir spējīgas likvidēt matus uz jebkura tipa ādas, pat ļoti tumši nosauļotas, un lieliski tiek galā arī ar ieaugušiem matiņiem.
Lāzerepilācijas procesu vada ar datoru, kura daudzveidīgais programmu klāsts ļauj izvēlēties katram klientam piemērotāko, jo ādas pigmenta attiecība pret matu pigmentu mēdz būt atšķirīga. Aparāta safīra optika aizkavē termisko iedarbību uz ādu, tāpēc procedūra ir nesāpīga un to var veikt jebkurā kermeņa zonā – uz sejas, padusēs, uz krūtīm, uz muguras, bikini, uz kājām un rokām.

Aparāts “Light-Sheer-Diode”

Aparāts “Light-Sheer-Diode”

Metodes būtība ir šāda – dators atrod matiņu zem ādas (pēc mata un ādas pigmenta atšķirības), iedarbojas uz mata folekulā (saknē) esošo malanīnu (pigmentu) un to saārda. Procedūru skaits katram ir individuāls un atkarīgs no matu krāsas, augšanas intensitātes, ādas tipa un epilācijas zonas. Galvenais iemesls procedūras atkārtošanai ir mata augšanas trīs fāzes: anagēnā, kad matiņš atrodas ādas virsējā slānī (ir redzams); katagēnā, kad matiņš veidojas; telagēnā – snaudošais periods. Anagēnā fāzē mata sīpoliņu ir iespējams likvidēt. Šajā fāzē atrodas trešā daļa no reāli esošajiem matiem. Lai viena fāze pārietu nākamajā, nepieciešami aptuveni 2 līdz 2,5 mēneši. Pēc tam procedūra ir jāatkārto. Epilācijas kurss vidēji sastāv no četrām līdz piecām procedūrām ar 2 līdz 2,5 mēnešu intervālu. Procedūru starplaikā mati neaug.

Pirms lāzera diožu epilācijas procedūras nekāda īpaša sagatavošanās nav nepieciešama, tikai 3 nedēļas pirms tam nav ieteicams veikt vaksingu. Šajā laikā matus uz apstrādei domātā laukuma var noskūt vai depilēt ar krēmu. Īpaši rūpīgi tas jāizdara ne vēlāk kā 4 līdz 6 stundas pirms lāzerepilācijas. Lai procedūra izdotos veiksmīgi, nedēļu pirms tās nav ieteicams sauļoties.
lazerepilacija_4Bailēm nav pamata – lāzera izstarojumam nav kaitīgas ietekmes uz organismu, tam ir veselīgs un stimulējošs efekts, un tas neizsauc nekādas blakusparādības. Uzreiz pēc epilācijas novadīšanas ekspozīcijas zonā var novērot apsārtumu, kas pāriet pēc dažām stundām. Piebildīsim, ka lāzera epilācijas procedūra ir bezkontakta, tāpēc bezasiņu, un inficēšanās ar AIDS ir pilnīgi izslēgta.
Maksa par procedūru ir atkarīga no lāzera impulsu daudzuma un apstrādājamā laukuma lieluma. Viens impulss pārklāj 10×10 mm lielu ādas apvidu. Precīzu cenu var noskaidrot, sazinoties ar salona konsultantu. Bet te nu būs vietā teiciens, ka skopais maksā dārgāk, jo, parēķinot depilācijas krēmos, skuvekļos un citos matiņu iznīdēšanas līdzekļos un procedūrās iztērēto naudu, nāksies secināt, ka ilgtermiņā summa ir ievērojami lielāka nekā lāzerepilācijas izmaksas, nemaz nerunājot par laika patēriņu.
Klīnikas iepriekšējo darbības gadu pieredze liecina, ka vairumam klientu pēc lāzerepilācijas procedūras ar jaunākās paaudzes aparātu Light Sheer matiņi neataug 5 līdz 6 gadus un pat ilgāk.

Iepazīsties ar citiem skaistumkopšanas salona Gaismas kosmetoloģija pakalpojumiem

 

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!