Publicitātes foto

Zīmēšanas nodarbības pieaugušajiem J. Rozentāla un R. Blaumaņa muzejā

J. Rozentāla un R. Blaumaņa muzejs aicina sestdienās apmeklēt zīmēšanas nodarbības izcilā mākslinieka Jaņa Rozentāla darbnīcā.

No 11. augusta muzejs turpinās piedāvāt zīmēšanas nodarbības sestdienās plkst. 11.00–13.00 (saskaņā ar nodarbību grafiku). Nodarbību apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja zīmēt PIKC NMC Jaņa Rozentāla mākslas skolas pedagoģes Zīles Ziemeles vadībā, eksperimentēt ar dažādām tehnikām un grafiskajiem paņēmieniem. Nodarbības konsultēs skolas direktora vietniece izglītības jomā Laura Freināte.

Plašā darbnīca, kurā 20. gadsimta sākumā strādājis gleznotājs Janis Rozentāls, ir telpa, kas pārsteidz un iedvesmo apmeklētājus. Muzeja mērķis ir uzturēt un attīstīt šo telpu ne tikai kā unikālu apskates objektu jūgendstila Rīgā, bet arī kā vietu, kur ikvienam apmeklētājiem tiek dota iespēja izjust Rozentāla dzīves un darba vietas radošo gaisotni, kā arī izprast mākslas darba tapšanas procesu caur savu personisko pieredzi.

Nodarbības paredzētas pieaugušajiem, kā arī vecāko klašu skolēniem, studentiem un senioriem. Nodarbības notiks: 11. un 25. augustā, 8. un 22. septembrī, 6. un 20. oktobrī, 3. un 17. novembrī, 1. un 15. decembrī plkst. 11.00–13.00.

Zīmēšanas nodarbības notiks, pateicoties Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursā gūtajam atbalstam.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa e-pastu jrrbm@memorialiemuzeji.lv vai tālruni 67331641.

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums. Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos. Vairāk informācijas mājaslapā.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!