Publicitātes foto

Vakariņas restorānā

Gada nogalē un Jaunā gada sākumā ir vairāk brīva laika, lai dotos uz kādu restorānu un izbaudītu mierīgas un nesteidzīgas vakariņas, it īpaši, ja Ziemassvētki aizvadīti tradicionāli latviskā garā ar cepšanu un šmorēšanu pašu spēkiem.

Iepazīstināsim ar dažiem piedāvājumiem.

Itāļu virtuves cienītājiem ir labi pazīstams restorāns „Olive Oil”, kas atrodas Vectīgā pretim Rīgas pilij. Te pasniedz augstākās kvalitātes itāļu ēdienus ar izsmalcinātām un sabalansētām garšām par kvalitātei atbilstošām cenām. Restorānam ir trīs zāles ar mājīgu un gaumīgu interjeru: Vēnēcijas istaba, zāle Sicīlijas tradīciju stilā un Sala Verde.
Jaungada naktij restorāns sagatavojis īpašu ēdienkarti piecās un astoņās kārtās. Pusnaktī turpat blakus varat noskatīties salūtu un atgriezties restorānā, lai turpinātu svinības līdz diviem rītā. Galdiņu vakariņām vēlams rezervēt laicīgi.

Neliels ieskats „Olive Oil” pavāru meistardarbos:

Trokšņu ielā, Vecrīgā jau kādu laiku atrodās kafejnīca-picērija “The Good Father”, kura mājīgā atmosfērā piedāvā nobaudīt gan tradicionālus, gan izsmalcinātus ēdienus, gan pašu ceptas picas.
Jaungada nakts piedāvājumā ir aukstais galds, uzkodas, karstie ēdieni – zandarts vai steiks pēc izvēles, deserts un Welcome drink – šampanietis. Tas viss par 50 eiro. Ja kāda ģimene, nākot no salūta, vēlēsies nobaudīt picu, arī tas būs iespējams. Gadumijā “The Good Father” strādās no 19:00 līdz pēdējam apmeklētājam.

Iepazīstieties ar “The Good Father” apmeklētāju iecienītākajiem ēdieniem:

Uzbeku restorānā “Uzbegims”, kas atrodas Elizabetes ielā, visus ēdienus gatavo tikai uzbeku pavāri, izmantojot tradicionālās receptes, kas paver īpašas nacionālās virtuves iezīmes, kuras savijās ar vietējām paražām un tradīcijām. 1. janvārī restorāns būs slēgts, bet 31. janvārī strādās kā ierasts līdz pusnaktij, tāpēc Jauno gadu varat sagaidīt baudot uzbeku virtuves bagātību un greznību. Īpaša Jaungada dāvana visiem viesiem – tikai gada pēdējā dienā, pasūtot jebkuru ēdienu no restorāna “Uzbegims” ēdienkartes, saņemsiet čak-čak bez maksas! Viss jūsu priekam!

Iepazīstiet un novērtējiet īstu uzbeku virtuvi:

Lai jaunām garšām bagāts Jaunais gads!

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!