Tavs šīs vasaras iznāciens

Jau no jūnija pirmajām dienām ar izlaidumiem aizsākas svinību un ballīšu laiks visas vasaras garumā, kas varētu kļūt rimtāks vien uz rudens pusi, kad visi atkal salīdīs atpakaļ savās alās, lai siltā vietā pārziemotu.

Daži izlaidumus jau nosvinējuši, citiem tie vēl priekšā, tad nāks draugu, radu vai pašu kāzas, jubilejas un citi godi, tikai jums svarīgas tikšanās un vakariņas kāda restorāna vasaras terasē ar skatu uz … (pēc jūsu gaumes un patikšanas), izbraucieni ar jahtu vai lidojumi ar aeroplānu, ceļojumi, klejojumi, dažnedažādi festivāli, koncerti, pasākumi, ballītes un mājas viesības pašu priekam vai citu izklaidei. Tuvākajos mēnešos noteikti netrūks iemeslu labi izskatīties, tāpēc, konsultējoties ar skaistumkopšanas speciālistiem un friziermeistariem, aizsākam rakstu sēriju, kurā centīsimies līdzēt ar padomu, lai jūs jebkurā brīdī būtu labā formā un skatā, ar situācijai un notikumam atbilstošu matu sakārtojumu, apģērbu un aksesuāru arsenālu. Esiet gatavas savam spožākajam šīs vasaras iznācienam!

Skaistumkopšanas procedūras sejai un ķermenim

 

Meso care proceduraPienācis laiks vēl vienai inovācijai no Weyergans High Care – aparāts Beautiful Lips dāvina jums skaistas lūpas jau tūlīt, bez injekcijas, bez sāpēm, bez riska iegūt nedabiski  lielas lūpas! Un tas viss tikai 5 minūtēs.
Uz lūpām tiek uzklāta Meso Care hialuronskābe, pēc tam lūpas apgaismo ar augstas intensitātes UV stariem, kas nodrošina hialuronskābes polimēra struktūras šķelšanu. Izkļūstot cauri lūpas plānajai ādai, hialuronskābe iegūst savu sākotnējo struktūru, dziļi mitrina un piepilda lūpas.
Jau pēc pirmās procedūras jūs sajutīsiet un redzēsiet, ka lūpu līnijas kļuvušas izteiksmīgākas, parādījies dabīgs spīdums, vieglāk uzklājas lūpu krāsa vai zīmulis. Pēc pāris stundām jūs sajutīsiet, ka jūsu lūpas ir daudzreiz tvirtākas un cietākas – kā pēc injekcijas. Rezultāts saglabājas līdz divām dienām. Tā ir jauna procedūra ar brīnumainu efektu, kura kalpo kā noslēdzošs akcents katrai sejas procedūrai. Pēc 6 – 10 procedūrām rezultāts saglabājas nedēļām ilgi.
Svētku reizē labi izskatīties palīdzēs mezoterapija. Daudzi ārsti – kosmetologi uzskata, ka ādas novecošanās pazīmes jau manāmas ap 30 gadiem, parādās pirmās krunciņas, dažreiz ādas savītums un sausums. Mezoterapija nepieciešama, lai pilnībā apgādātu ādu ar vitamīniem un minerālvielām, taču daudzi atsakās no mezoterapijas, jo baidās no injekcijām. Tagad šo problēmu varam atrisināt  Riga Wealth Weyergans veselības un skaistuma centrā  ar licencētu vācu aparatūru Meso Care un sertificētiem Meso kokteiļiem un metodikām. Šī ir elektroporācijas metode, kas palielina šūnas membrānas caurlaidību un palīdz bioloģiski aktīvām vielām nokļūt tik dziļi, it kā tas būtu ievadīts ar injekciju. Siltuma efekts nodrošina preparāta vienmērīgu nokļūšanu visos ādas slāņos. Procedūras laikā bez injekcijas un bez sāpēm ādā tiek ievadītas šādas vielas: hialuronskābe, kas nodrošina ādai mitrumu, uztur un remdē izslāpušu, sausu ādu, aizpilda, izlīdzina sīkās krunciņas un grumbas, uzlabo ādas vispārējo stāvokli; kolagēns, kas atjauno kolagēna šķiedras, atdzīvina ādu un nostiprina tās elastīgumu; L-karnitīns, kas uzlabo barības vielu apmaiņu šūnās, ādas spēju uzsūkt produktus, kā arī atjauno ādas krāsu un uzlabo asinsriti; aminoskābes, kas stimulē kolagēna formēšanos, regulē skābju-bāzes balansu, veicina proteīnu sintēzi šūnā. Visi šie mūsu ādai svarīgie komponenti tiek miksēti vienā kokteilī un ievadīti ar dažāda lieluma uzgaļiem, kurus nomainot ir iespējams strādāt gan acu zonā, gan arī veikt procedūru ķermenim. Pēc pirmās procedūras, rezultāts ir acīmredzams. Otra programma Meso Care aparātā ir liftinga programma, kas nodrošina kolagēna šķiedras atjaunošanu un nostiprināšanu. Noturīgākam rezultātam iesakām procedūru veikt vienu reizi nedēļā kursa veidā.

skin ageSkaistumkopšanas salons Imidzš piedāvā hiperbārisko ārstēšanu Skin Age, kas ir inovatīva un neinvazīva procedūra. Tajā tiek izmantoti spreji ar tādām aktīvajām sastāvdaļām kā hialuronskābe, polipeptīdi ar botulīna efektu, vitamīni, aminoskābes un mitrinoši elementi, kas ar aparāta palīdzību augsta spiediena iedarbībā tiek nogādāti zemādas slāņos. Jau pēc vienas procedūras ievērojami samazinās novecošanās pazīmes un krunciņas uz sejas, kakla, dekoltē un rokām, atjaunojot sejas vaibstus, padarot ādu košāku, mitrāku un gludāku. Procedūras iedarbībā samazinās redzamās krunkas uz sejas, atjaunojas ādas virsma, āda tiek nostiepta, tās krāsa kļūst košāka un vienmērīgāka. Procedūra dziļi mitrina sejas, kakla, dekoltē un roku ādu, uzlabo vielmaiņu, kolagēna un elastīna rašanos un tonizē ādu.
Ar šo procedūru var samazināt mīmikas krunkas uz deguna (horizontālās un vertikālās), krunkas uz pieres, acu ārējos kaktiņos un uz augšlūpas, kuras parādās muskuļu saraušanās rezultātā un ādai zaudējot elastību.
Ādas augšējo slāņu krunkas atrodas virspusē. Šo krunku līnijas krustojas un veido rombveidīgus vai apaļus veidojumus. Ar laiku to kļūst mazāk, taču tie, salīdzinot ar sejas virsmu, kļūst dziļāki.
Ārstēšana: izsmidzinātas uz ādas, aktīvās sastāvdaļas nokļūst zemādas slāņos, un rezultāts ir redzams nekavējoties, bet ilgākā laikā, turpinot procedūras kursa veidā, sasniegtais efekts iepriecina vēl vairāk. Āda kļūst tvirtāka, elastīgāka, spožāka un tonizētāka. Šī procedūra nostiepj ādu, novēršot krunkas, un tas viss jau pēc pirmās reizes. Tas ir vienkārši, nesāpīgi, bez injekcijām un neierobežo cilvēku viņa ikdienas gaitās.
Iesakām veikt 6 procedūras ar intervālu 7 līdz 10 dienas. Ja ir ļoti dziļas krunkas, ieteicams iziet procedūru ciklu divas reizes gadā. Savukārt, ja vēlaties nostiept un „atsvaidzināt” ādu uz vienu reizi vai noņemt spriegumu, var veikt arī tikai vienu procedūru.

yumi lashesIkviena sieviete vēlas, lai viņas skropstas būtu maigas, akurātas, kuplas, bet pats galvenais – dabīgas. Yumi Lashes ir jauna tehnika, kas ļauj pagarināt dabīgās skropstas bez pieaudzēšanas. Īpaši efektīva šī metode ir taisnu vai saliektu skropstu gadījumā. Yumi Lashes ir nozīmīgs pagrieziena punkts skaistumkopšanas pasaulē, kas aizsācies pavisam nesen – 2008. gadā, taču jau šai laikposmā visi klienti, kas izmēģinājuši šo procedūru, ir kļuvuši par Yumi Lashes metodes cienītājiem. Savukārt profesionāļi, kas strādā ar šo produktu, ir apmierināti ar rezultātu un jaunajām iespējām.Yumi Lashes ir alternatīva skropstu pieaudzēšanai, skropstu ilgviļņiem un mākslīgajām skropstām. Tas ir skropstu liftings, kura laikā skropstas tiek piepildītas ar pigmentu, keratīnu un vitamīniem. Procedūras rezultāts ir perfekts apjoms, ideāls garums un izteikts skropstu izliekums no 2,5 līdz 3 mēnešiem. Tiek panākts atvērtu acu, biezāku skropstu un vizuāli paceltu plakstiņu efekts.
Yumi Lashes skropstu liftinga posmi: skropstu attīrīšana un attaukošana; īpaša sagatavojoša sastāva uzklāšana, kas mīkstinās un izlīdzinās ādu; tiek nostiprināts silikona projektors, uz kura skropstas tiek izķemmētas uz augšu; uzklāj fiksējošu serumu, kas piepilda skropstu struktūru, padarot tās biezākas un kalpo par pamatu skropstu piepildīšanai ar pigmentu; skropstu pildīšana ar pigmentu (krāsas piešķiršana); skropstu pildīšana ar keratīnu.
Procedūras ilgums ir aptuveni 40 minūtes. Iegūtais efekts saglabājas trīs mēnešus, gaišu skropstu īpašniecēm reizi mēnesī ieteicams piekrāsot skropstu galiņus ar ķīmisko krāsu. Procedūru piedāvā Skaistumkopšanas salons Imidzš.

vakummasaza004Ja nu pēkšņi atklājas, ka nespējat vairs ielīst savā iemīļotajā kleitā vai gribat uzlabot formu, Higt Care centrs iesaka WEYERGANS kombinēto procedūru ātrai un efektīvai ķermeņa apjoma samazināšanai. Pirms procedūras veic ķermeņa pīlingu, kura sastāvā ir dabīgie proteīni, kumelīšu ekstrakts, alontoīns un sojas eļla. Ar to noloba ādas raga slānīti, lai labāk uzsūktos aktīvie komponenti. Pēc tam, izmantojot kanēļa krēmu, kas palīdz sadedzināt tauciņus, seko vakuummasāža. Kanēļa krēma sastāvā ir žeņšeņs, lazdu riekstu eļļa un kanēļa eļļa. Šīs procedūras laikā no organisma tiek izvadīti tā vielmaiņas galaproduktus un sašķelti tauki. Pēc vakuummasāžas veic kompresijas aptīšanu, kas nodrošina pastiprinātu limfas drenāžu un dabīgu atīrīšanās procesu audos. Tā rezultātā cilvēks uzreiz pēc procedūras no ķermeņa apjoma zaudē pusotru līdz divus centimetrus.
Gatavojoties svētkiem, noderēs arī citas „Higt Care centra” piedāvātās procedūras. Sejai – attīrīšana, lai labāk klājas make-up, ādas atjaunošana, kas padara svaigu ādas krāsu un atdzīvina nogurušu ādu, procedūra nobriedušai ādai, kas dod tūlītēju efektu sejas ovāla nostiprināšanai, lūpu apjoma palielināšana uz dažām dienām, skropstu, uzacu korekcija un krāsošana. Ķermenim – kombinētā procedūra apjoma samazināšanai, krūšu apjoma palielināšana uz divām līdz trīs dienām, manikīrs un pedikīrs, vaksācijs, solārijs (salonā nopērkama sauļošanās kosmētika).

Pielaikojiet rotas un kleitas.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!