Publicitātes attēla fragments

Tallinas ielas kvartālā notiks mākslinieka SOME 1 mākslas izstāde/akcija “BĻĀ 1”

No 27. oktobra Tallinas ielas kvartālā skatāma mākslinieka SOME 1 mākslas izstāde/akcija „BĻĀ 1”, kurā apskatāmi divpadsmit mākslas darbi, pārsvarā instalācijas.

Izstāde „BĻĀ 1” ir informatīvs impulss laiktelpā, kurā māksla ir par un ap visapkārt esošo infromāciju. Par izstādes/akcijas radošo kontrapunktu ir kļuvis vārds – bļāviens.

Bieži, lietojot šo vārdu, cilvēki to aizstāj ar citu vārdu ar pavisam citu nozīmi, aizgūtu no citas valodas. Vārds „bļāviens” nebūtu ieguvis tik lielu populāritāti bez šī fonētiski radnieciskā līdzinieka, ja šo vārdu jēga nebūtu tik dažāda. Vārds „bļāviens” mūsu valodā ir ieņēmis pārsteidzoši veiksmīgu pielietojumu – tas ir izsaukums gan pēc būtības, gan pēc fakta.

„Visi izstādē/akcijā „BĻĀ 1” apskatāmie darbi ir radīti šogad, kaut to idejiskā forma ir veidojusies pēdējo četru gadu laikā, kurā esmu pievērsies tādam paradoksam kā mākslas fakts. Ja informatīvajā telpā faktus ir pieņemts uzskatīt par patiesību, tad mākslā jēdziens patiesība ir subjektīvs. Pieļauju māksla ir vienīgais medijs, kurā fakts var būt fikcija, jo mākslas darba objektīvo īstenību veido mākslinieka iztēle. Savos darbos esmu ilustrējis īsu mirkli no laikmeta kurā mēs dzīvojam.”, par izstādi izsakās mākslinieks SOME 1.

Būsiet laipni gaidīti izstādē/akcijā „BĻĀ 1”, kas norisināsies Rīgā, Tallinas ielas kvartālā, Tallinas ielā 6 no 27. oktobra līdz 12. novembrim.

Izstāde atvērta otrdienās, ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās no 12.00 līdz 18.00. Pirmdienās, trešdienās izstāde slēgta.

Ieeja izstādē/akcijā ir bez maksas.

Vairāk informācijas šeit.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!