Ditas Lūses un Alekseja Naumova darbi

Projekta “Grata Balva” laureāti

Projekts GRATA ir par tradīciju kļuvusi konkursa izstāde, kas notiek Kultūras centra GrataJJ mākslas galerijā MuseumLV.

Konkursā piedalīties tiek aicināti profesionāli mākslinieki, kuru darbu kvalitāte atbilst galerijas MuseumLV standartiem. Grata Balva ir divas naudas prēmijas – katras 500 eiro apmērā. Vienu piešķir galerijas pārstāvji un ekspertu komisija. Par otras likteni lemj izstādes apmeklētāji, balsojot par sev tīkamāko mākslas darbu. Visi mākslas darbi tiek eksponēti ar numuriem, neminot autora vārdu.
Grata balvas atbalstītājs ir ekoloģisko māju ražotne Grata Eco House.
25. jūlijā galerijā MuseumLV tika apkopoti konkursa izstādes “Spēka avots” rezultāti. Par galerijas balvas lauriātiem šogad kļuvuši mākslinieki, kas aktīvi ir iesaistījušies galerijas radošajā darbībā un ir nozīmīgi vizuālās mākslas pārstāvji – Aleksejs Naumovs un Juris Ģērmanis. Šīs prēmijas tika pasniegtas 5. jūnijā izstādes “Spēka avots” atklāšanas ceremonijas laikā.

Jura Ģērmaņa darba “Ūdens stihija”, 2019, audekls/eļļa, 40×40 cm, foto

Otrās naudas prēmijas – SKATĪTĀJU SIMPATIJU BALVAS, ieguvējs tika noskaidrots, saskaitot skatītāju balsis, kas tika vāktas visā konkursa norises laikā. Par līderi publikas favorītu vidū kļuva Ditas Lūses darbs “Laika gaismā”. Šī prēmija tiks pasniegta nākamās izstādes atklāšanas ceremonijas laikā, kas notiks galerijā MuseumLV 05.09.2019. Tad māksliniekiem tiks pasniegtas arī citas balvas, ko piešķiruši konkursa atbalstītāji un galerijas MuseumLV sadarbības partneri saviem favorītiem.
Galerija MuseumLV, kultūras centrs GrataJJ, projekta galvenais atbalstītājs –ekoloģisko māju ražotne GRATA ECO HOUSE – izsaka pateicību visiem konkursa dalībniekiem, draugiem un izstādes apmeklētājiem, mākslas mīlotājiem un sadarbības partneriem, kas ir izrādījuši interesi par šo projektu.

Raksta attēlā:
Ditas Lūses darba “Laika gaismā” , 2019, audekls/eļļa, 40×40 cm, foto
Alekseja Naumova darba “Reikjavīka”, 2015, audekls/akrils, 40x40cm, foto

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!