PRĀTA VĒTRA SATORI 360TV IZSKAŅĀ

9. februāra vakarā kanāla „Satori 360TV” programmas izskaņā tās satura gardēžiem tiek piedāvāta īpaša intervija ar Latvijas populārākās grupas “Prāta vētra” puišiem.

2014. gadā Berlīnē pavadītais “baudīšanas laiks” “Prāta Vētrai” ir vainagojies ar jaunu albumu “7soļi svaiga gaisa”, kura simbols ir uz nostieptas troses virs pilsētas balansējošs puisēns. “Un kā saka grupas “Prāta vētra” solists Renārs Kaupers: “Un tas turpinās, turpinās un turpinās!”
“Atnākuši uz interviju, “Prāta Vētras” puiši, jestri un sprigani kā vienmēr, vienā balsī noliedz to, ka ir kļuvuši vecāki, un apgalvo, ka atraduši sevī spēju pieņemt pārmaiņas, sadzirdēt jaunākās tendences mūzikā un mācīties no pašu pieļautajām kļūdām. Ja gribat uzzināt Kaspara Rogas recepti mierīgai dzīvei, Jāņa Jubalta muzikālo ietekmju avotus un Māra Mihelsona pārdomas par Berlīni, skatieties interviju kanālā Satori 360TV,” aicina intervijas veidotājs Ilmārs Šlāpins.
Kanāls Satori 360TV Lattelecom televīzijas skatītājiem ir pieejams līdz 9.februārim un līdz šim to skatījušies jau vairāk kā 100 000 mājsaimniecību visā Latvijā. Savukārt, 10. februārī 8:20 šajā kanālā varēs noskatieties grupas “Prāta vētra” jaunā albuma singla “Ziemu apēst” videoversijas pirmatskaņojumu.
Kanāls Satori 360TV tapis sadarbībā ar interneta žurnālu Satori.lv, piedāvājot skatītājiem gan Satori.lv publicētās sarunas ar interesantiem un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem par dzīvi, kultūru, mākslu, sabiedrību, gan speciāli Satori 360TV kanālam veidotu orģinālsaturu – ekskluzīvi literatūras lasījumi un mūzikas klipi. Īpašs piedāvājums paredzēts arī bērnu auditorijai – bērnu literatūras lasījumi un sarunas ar pašiem bērniem par dzīvi un eksistenciāliem jautājumiem.
Kanāls Satori 360TV ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam bez papildu maksas visās Lattelecom televīzijas platformās – Interaktīvajā TV, Virszemes TV un Interneta TV, kā arī datorā un viedtālrunī. Interneta televīzijā (www.lattelecom.tv), sadaļā “TV tiešraides” izvēloties Satori 360TV, bezmaksas skatīšanās tiek nodrošināta, ievadot sava e-pasta adresei vai izmantojot savu Facebook profilu.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!