Publicitātes foto

Pirmo reizi Rīgā uzstāsies Krievijas poproka grupa „AloeVera”

18. maijā plkst.19:30 Kalnciema kvartālā (Kalnciema iela 35) koncertu sniegs Krievijas grupa „AloeVera” (АлоэВера). Apvienības radīto mūziku var dēvēt par eksperimentāli romantisku disko popu ar cinisma, viegluma, tīrības, seksa un neķītrības devu. Vīrieši AloeVera dziesmu tekstos atpazīs sevi, savukārt meitenes sadzirdēs savas domas un jūtas. „AloeVera”  – tā ir brīvība, dejas līdz rīta gaismai un jaunība, kas nepāriet.

Grupu pirms pieciem gadiem izveidoja pieci mūziķi no Jekaterinburgas. 2016. gada oktobrī iznāca viņu piektais studijas albums “Līdzīgi Dieviem” („Как Боги”), kas ierindojās starp pirktākajiem Krievijas iTunes līdzās Lady Gaga un Robijam Viljamsam.

“Rīgā uzstāsimies pirmo reizi,” stāsta grupas AloeVera soliste Vera Musaeļana. “Pirms pirmās tikšanās vienmēr ir uztraukums, taču mēs vēlamies, lai pašā pirmajā tikšanās reizē izpaliktu kauns, kautrība, bailes un aizspriedumi. Esam ieradušies, lai dzīvotu, dejotu un skūpstītos.”

Šī muzikālā tikšanās solās būt īpaša. Pirms grupas AloeVera uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps Jaunā Rīgas teātra režisors Vladislavs Nastavševs. Koncerta sākums plkst.18:00.

Grupas AloeVera koncertu rīko mārketinga aģentūra PR Līnija ar Kalnciema kvartāla atbalstu.

AloeVera – tas ir elektro pops krievu valodā ar ironiskiem tekstiem, enerģiskiem ritmiem un juteklisku vokālu. Savā 5 gadu radošās darbības laikā grupa paspējusi izdot 5 albumus, uzņemt 5 mūzikas video, ierakstīt kopīgu dziesmu ar Zemfiru un amerikāņiem Brazzaville, uzstāties šovā “Vakara Urgants”, telekanālā “Dozhd” un uzspēlēt radiostacijas “Nashego Radio” ēterā, kā arī iekļūt žurnāla “Krievu reportietis” labāko dziesmu ar sieviešu vokālu topā, vairakkārt apbraukāt Krieviju ar koncertiem un kļūt par gaidītu viesi lielākajos mūzikas festivālos. Viss sākas ar ritma sajušanu un beidzas ar neprātīgām dejām, masveida līdzi dziedāšanu, līdzi lēkāšanu un laimi. 2012.gadā viņi devās no Urāla kalniem uz Maskavu, lai iepazīstinātu ar savu mūziku un pierādīja, ka “dzīvajā” skan labāk kā ierakstos, un bija gatavi jauniem, skaistiem ierakstiem.

Grupas sastāvs: Vera Musaeļana — vokāls, teksti, mūzika; Artjoms Kļimenko — basģitāra, ieraksti, miksēšana, aranžijas, taustiņi; Jurijs Puškarevs — bungas; Staņislavs Landirevs — pūšaminstrumenti; Mihails “Ninzja” Endza — ģitāra, skaņas apstrāde.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!