PALUTINĀSIM SEJAS ĀDU

Procedūra tiek veikta sejai, kaklam un dekoltē zonai. Vakummasāžai ir limfodrenāžas, masāžas un liftinga iedarbība, tā palīdz atslābināt kakla un plecu muskuļus. Ultraskaņa palīdz ievadīt ādā nepieciešamos preparātus un izvada no šūnām šlakvielas, tas nodrošina kolagēna sintēzes uzlabošanos. Bet Beautiful Lips dāvina jums skaistas lūpas jau tūlīt pēc procedūras bez injekcijas un bez sāpēm. Jūnija mēnesī palutināt sejas ādu ar trīs procedūru komplektu uzaicina  “Riga Wealth Weyergans Veselības un skaistuma centrs”.

Vakuummasāžas aparāts ir unikāls. Tam ir dažāda diametra un lieluma speciāli izstrādāti stikla uzgaļi, spiediens (vakuums) procedūras laikā tiek regulēts individuāli un kontrolēts aparātā, katram ādas tipam ir iespējams pielietot savu vakuuma metodi.
Ar vakuummasāžas aparātu tiek veiktas trīs procedūras – limfodrenāža, masāža un liftings sejas, kakla un dekoltē ādai. Vakummasāža palīdzēs, ja ādā ir traucēti vielmaiņas procesi, ir pastiprināta tauku dziedzeru darbība, āda ir sausa, vāja, nogurusi un krunkaina, sejas ādai ir limfas atteces traucējumi, veidojas tūska, ja ir dubultzods, pazemināts muskuļu tonuss, nosliece uz cirkulācijas traucējumiem, rētaudi, akne, stress, hroniska pārslodze.

Ultraskaņai piemīt divējāda iedarbība. Tā palīdz ādā ievadīt nepieciešamos preparātus un vibrācijas rezultātā no šūnām izvadīt šlakvielas, kas savukārt ir starta mehānisms kolagēna sintēzes uzlabošanai. Procedūras laikā ādā tiek ievadīta hialuronskābe, kolagēns, L – karnitīns un aminoskābes.
Hialuronskābe nodrošina ādai mitrumu, uztur, remdē izslāpušu, sausu ādu, aizpilda un izlīdzina sīkās krunciņas un grumbas, uzlabo ādas vispārējo stāvokli.
Kolagēns atjauno kolagēna šķiedras, nostiprina ādas elastīgumu un atdzīvina ādu.
L – karnitīns uzlabo barības vielu apmaiņu šūnās, ādas spēju uzsūkt produktus, atjauno ādas krāsu un uzlabo asinsriti.
Aminoskābes stimulē kolagēna formēšanos, regulē skābju bāzes balansu, veicina proteīnu sintēzi šūnā.

Beautiful Lips dāvina jums skaistas lūpas jau tūlīt, bez injekcijas, bez sāpēm, bez riska iegūt nedabiskas lielas lūpas! Un tas viss tikai 5 minūtēs.
Uz lūpām tiek uzklāta Meso Care hialuronskābe, pēc tam lūpas apgaismo ar augstas intensitātes UV stariem, kas nodrošina hialuronskābes polimēra struktūras šķelšanu. Izkļūstot cauri lūpas plānajai ādai, hialuronskābe iegūst savu sākotnējo struktūru, dziļi mitrina un piepilda lūpas. Jau pēc pirmās procedūras jūs sajutīsiet un redzēsiet, ka lūpu līnijas kļuvušas izteiksmīgākas, tām parādījies dabīgs spīdums, vieglāk uzklājas lūpu krāsa vai zīmulis. Pēc pāris stundām jūs sajutīsiet, ka lūpas ir kļuvušas daudzreiz tvirtākas un cietākas, tāpat kā pēc injekcijas. Iegūtais efekts saglabājas aptuveni divas dienas. Tā ir jauna procedūra ar brīnumainu efektu, kura ir kā noslēdzošs akcents katrai sejas procedūrai.

Efekts pēc procedūru kompleksa – tūlītēja, mitrinoša iedarbība, maiga, gluda āda ar izlīdzinātu reljefu, skaistu, vienmērīgu sejas toni un veselīgu starojumu.

Cena EUR / Ls  87.20 / 61.28 (parasti – EUR / Ls 109.00 / 76.61)
Procedūras ilgums – 2 h 00 min