Grupa “Semi Acoustic Band”

NEDĒĻAS NOGALE FOLKKLUBĀ „ALA PAGRABS”

Nedēļas nogalē folkklubs „Ala pagrabs” aicina uz dancošanu un dziedāšanu kopā ar kapelu „Luča” un uz grupas „Semi Acoustic Band” koncertu.

Šajā piektdienā, 27. novembrī, plkst. 21:00 būs makten laba dancošana un dziedāšana, jo uz skatuves kāps brīnišķīga mūziķu kapela “LUČA”.
Lai pirmais sniegs jūs nebaida – velc tik ērtākus zābakus un nāc ciemos!

kapela Luca

kapela “LUČA”

Šajā sestdienā, 28. novembrī, plkst. 21:00 gaidīsim tevi uz grupas “SEMI ACOUSTIC BAND” koncertu.
Grupa “Semi Acoustic Band” apvieno trīs profesionālus mūziķus, kas rada ritmisku noskaņu mūziku gaumīgā, vienotā pulsā. Viņu muzikālā valoda svārstās starp azartisko mūziķu kā Jamiroquai, Stevie Wonder, Michael Jackson, Rihana hītiem, līdz jau mierīgākām Janitas, India Arie un arī 60to – 80to gadu populārās mūzikas šedevriem, sev raksturīgā, akustiski modernā skanējumā.
Grupas sastāvā- Monta Ķimene , Andrejs Orlovs, Āris Ozols.

Svētdiena ir labākā diena,lai atpūstos pēc garās darba nedēļas un brīvdienu izklaidēm ārpus mājas. Īpašais svētdienas piedāvājums – SOĻANKA! SOĻANKAS SVĒTDIENĀ ikviens klātesošais var baudīt gardu maltīti dzīvās mūzikas pavadībā no 20:00!

Katru trešdienu mēs tevi gaidīsim DANČU VAKARĀ ar brīnišķīgajiem muzikantiem. Dančus spēlēs labākie danču spēlmaņi. DANČU VAKARA laikā varēsi uzzināt, kas ir lambetvoks, dirižablis, eilenders, Mugurdancis, krakovjaks, žīga, Piltenes rozā polka u.c. Tie ir jestri danči, kuros puiši izdancina meičas uz nebēdu, tā, ka mati un brunči plīvo. Vērts nākt arī bez priekšzināšanām un bez deju partnera, jo priekšdancotāji ierādīs un iedancinās pat galda malā sēdētājus, alus cienītājus un nejauši ienākušos.

Katru ceturtdienu, pēc sadziedāšanās ar MASKAČKAS SPĒLMAŅIEM, ikviens tiek aicināts izdziedāt pasaules labākos mūzikas gabalus KARAOKĒ, kuras sākums ir 22:00. Ja nu tev sanāk nokavēt sākumu, tad neuztraucies, arī tu paspēsi nodziedāt sev mīļāko dziesmu, jo kopā mēs dziedam līdz pat rīta gaismai.

Tiekamies Peldu ielā 19!

Tuvāk ar folkklubu “Ala pagrabs” iepazīsties šeit.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!