Foto: Mums Patīk

Ķermeņa procedūras pavasarī

Kaut arī tādas īstas pavasara sajūtas vēl nav, šonedēļ ir atgriezusies cerība, ka pavasaris tomēr ieradīsies un būs arī vasara, tāpēc pievēršamies ķermeņa skaistumkopšanas procedūrām pirms pludmales un skaisto kleitu sezonas.

Skaistumkopšanas salons “Gaismas kosmetoloģija”  iepazīstina ar lāzerepilāju.

Salons “Gaismas kosmetoloģija”, kas darbojas kopš 2001. gada, pirmais Latvijā sāka izmantot ASV firmas Lumenis jaunākās paaudzes lāzeru – Light Sheer Diode, kas palīdz atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma uz ļoti ilgu laiku. Tikai jaunākās paaudzes diožu lāzeru sistēmas ir spējīgas likvidēt matus uz jebkura tipa ādas, pat ļoti tumši nosauļotas, un lieliski tiek galā arī ar ieaugušiem matiņiem.

Aparāts “Light-Sheer-Diode”

Aparāts “Light-Sheer-Diode”

Lāzerepilācijas procesu vada ar datoru, kura daudzveidīgais programmu klāsts ļauj izvēlēties katram klientam piemērotāko, jo ādas pigmenta attiecība pret matu pigmentu mēdz būt atšķirīga. Aparāta safīra optika aizkavē termisko iedarbību uz ādu, tāpēc procedūra ir nesāpīga un to var veikt jebkurā kermeņa zonā – uz sejas, padusēs, uz krūtīm, uz muguras, bikini, uz kājām un rokām.
Metodes būtība ir šāda – dators atrod matiņu zem ādas (pēc mata un ādas pigmenta atšķirības), iedarbojas uz mata folekulā (saknē) esošo malanīnu (pigmentu) un to saārda. Procedūru skaits katram ir individuāls un atkarīgs no matu krāsas, augšanas intensitātes, ādas tipa un epilācijas zonas. Galvenais iemesls procedūras atkārtošanai ir mata augšanas trīs fāzes: anagēnā, kad matiņš atrodas ādas virsējā slānī (ir redzams); katagēnā, kad matiņš veidojas; telagēnā – snaudošais periods. Anagēnā fāzē mata sīpoliņu ir iespējams likvidēt. Šajā fāzē atrodas trešā daļa no reāli esošajiem matiem. Lai viena fāze pārietu nākamajā, nepieciešami aptuveni 2 līdz 2,5 mēneši. Pēc tam procedūra ir jāatkārto. Epilācijas kurss vidēji sastāv no četrām līdz piecām procedūrām ar 2 līdz 2,5 mēnešu intervālu. Procedūru starplaikā mati neaug.
Pirms lāzera diožu epilācijas procedūras nekāda īpaša sagatavošanās nav nepieciešama, tikai 3 nedēļas pirms tam nav ieteicams veikt vaksingu. Šajā laikā matus uz apstrādei domātā laukuma var noskūt vai depilēt ar krēmu. Īpaši rūpīgi tas jāizdara ne vēlāk kā 4 līdz 6 stundas pirms lāzerepilācijas. Lai procedūra izdotos veiksmīgi, nedēļu pirms tās nav ieteicams sauļoties.
Bailēm nav pamata – lāzera izstarojumam nav kaitīgas ietekmes uz organismu, tam ir veselīgs un stimulējošs efekts, un tas neizsauc nekādas blakusparādības. Uzreiz pēc epilācijas novadīšanas ekspozīcijas zonā var novērot apsārtumu, kas pāriet pēc dažām stundām. Piebildīsim, ka lāzera epilācijas procedūra ir bezkontakta, tāpēc bezasiņu, un inficēšanās ar AIDS ir pilnīgi izslēgta.
Maksa par procedūru ir atkarīga no lāzera impulsu daudzuma un apstrādājamā laukuma lieluma. Viens impulss pārklāj 10×10 mm lielu ādas apvidu. Precīzu cenu var noskaidrot, sazinoties ar salona konsultantu. Bet te nu būs vietā teiciens, ka skopais maksā dārgāk, jo, parēķinot depilācijas krēmos, skuvekļos un citos matiņu iznīdēšanas līdzekļos un procedūrās iztērēto naudu, nāksies secināt, ka ilgtermiņā summa ir ievērojami lielāka nekā lāzerepilācijas izmaksas, nemaz nerunājot par laika patēriņu.
Klīnikas iepriekšējo darbības gadu pieredze liecina, ka pēc lāzerepilācijas procedūras ar jaunākās paaudzes aparātu Light Sheer matiņi neataug pat 15 gadus.

Skaistumkopšanas salons „Imidžs”  iepazīstina ar cukura epilāciju.

Cukura epilācija

Cukura epilācija

Tā ir droša, dabīga un efektīva nevēlāmo matiņu likvidēšana jebkura vecuma un dzimtas cilvēkiem, kas neizraisa pat jūtīgākas ādas kairinājumu.
Cukura epilācijas priekšrocības?
– droša un higiēniska procedūra – cukura pasta neizraisa alerģijas, netiek lietota atkārtoti citam klientam, var lietot cilvēkiem, kuri slimo ar diabētu, bet augstā cukura koncentrācija novērš baktēriju veidošanos;
– pēc procedūras cukura pasta viegli nomazgājama ar siltu ūdeni – āda kļūst tīra un gluda, neatstāj traipus uz drēbēm;
– dabiskas sastāvdaļas – pasta satur cukuru, ūdeni, citronu sulu un ir lielisks līdzeklis ādas elastības atjaunošanai;
– nesāpīga procedūra – maigi tiek noņemtas tikai atmirušās šūnas, kas nodrošina praktiski nesāpīgu epilāciju pat visjutīgākajās ādas zonās;
– novērš apdeguma risku – cukura pastas temperatūra procedūras laikā ir vienāda ar ķermeņa temperatūru;
– netiek traumēta āda – procedūras laikā ar cukura pastas palīdzību tiek veikta viegla eksfoliācija, āda kļūst samtaini gluda;
– ieaugušu matu novēršana – matiņi tiek noņemti to augšanas virzienā, kas izslēdz to ieaugšanu;
– bez blakusparādībām – pasta nesatur ķīmiskās piedevas, tai ir mīksta īrisveida konsistence, kas nerada ādas bojājumus;
– nepieciešami tikai 2 mm – matiņi var tikt likvidēti, pat ja tie ir ļoti īsi.

Salons “Beauty Empire” iepazīstina ar kavitāciju.

kavitacijaKavitâcija jeb lipo-ultraskaņa ir taukaudu apstrāde ar ultraskaņu, ko izmanto lokālai tauku samazināšanai un notievēšanai. Procedūra iedarbojas uz tauku un celulīta nogulsnēm un dod iespēju pakāpeniski izveidot skaistu, tvirtu augumu. Ultraskaņas procesa laikā sašķeltās tauku šūnas neatjaunojas. No tauku šūnām izkļuvušie tauki pa asinsrites un limfâtisko sistēmu tiek izvadīti no organisma. Labāka rezultāta sasniegšanai iesaka šo procedūru apvienot ar limfodrenāžas zābakiem. Salona jaunumiem sekojiet līdzi šeit.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!