Publicitātes foto

Jēkabs Nīmanis un JRT aktieri koncertēs Valmiermuižā

Piektdien, 29. jūlijā, plkst. 21.00 Valmiermuižas klēts pagalmā uzstāsies Jēkabs Nīmanis un Jaunā Rīgas teātra aktieri ar „Dziesmām par mīlestību” no skatītāju iemīļotās izrādes „Latviešu mīlestība”.

Jekabs Nimanis_autorsMatiss MarkovskisFBMuzikālais sniegums radīts režisora Alvja Hermaņa izrādei „Latviešu mīlestība”. Par dziesmu muzikālo un kompozicionālo pusi atbildīgais ir Jēkabs Nīmanis, taču albuma ierakstā un arī šajā koncertvakarā sapulcējies vesels grupas sastāvs: Jēkabs Nīmanis – dzied un spēlē ģitāru, Andris Keišs – dzied un spēlē basģitāru, Varis Piņķis – bungas un citi ritma instrumenti, Artūrs Bērziņš – trombons, Kristaps Pētersons – kontrabass. Mūziķiem atpūšoties, Vilis Daudziņš lasīs savus dzejoļus un prozas darbus.

Kā stāsta komponists Jēkabs Nīmanis, pirmais „Dziesmas par mīlestību” koncerts noticis 2009. gadā Valmieras Mūzikas skolā, ar ko sācies šīs koncertprogrammas ceļš pie klausītājiem ārpus Jaunā Rīgas teātra telpām. Šajā laikā apbraukāta visa Latvija, un atkal ir iespēja atgriezties Valmieras pusē – Valmiermuižā. Lai gan māksliniekiem vasara ir karstākais darba laiks, Jēkabs Nīmanis aicina tos aktīvi piepildīt ar ceļojumiem, viesošanos pie radiem un draugiem un gariem velo braucieniem pa pilsētu vai ārpus tās. Tāpēc visi nemierīgie, kas nevēlas piektdienas vakaru pavadīt mājās, būs aicināti to kopīgi izbaudīt Valmiermuižas klēts pagalmā.

Lietus gadījumā koncerts notiks Valmiermuižas klētī līdzās alus darītavai.

Nākamie koncertvakari Valmieras vasaras teātra festivāla ietvaros:

5. augusts – grupa „TESA”

6. augusts – grupa „Mūsdienas”

7. augusts – Anete Kozlovska

7. augusts – danči ar grupu „Iļģi”

Ieeja bez maksas.
Rīko: Valmiermuižas kultūras biedrība.
Atbalsta: Valmiermuižas alus darītava.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!