Grāmatas vāka fragments

Iznāk Maritanas Dimsones romāna trešā grāmata “Miroņgalvas noslēpums”

Izdevniecībā “Dienas Grāmata” klajā nākusi Maritanas Dimsones romāna pusaudžiem “Rozā kvarca brālība” 3. grāmata “Miroņgalvas noslēpums”.

Maritana Dimsone

Rozā kvarca brālība

Trešā grāmata Miroņgalvas noslēpums

2018. gada maijā izdevniecībā “Dienas Grāmata” klajā nāk latviešu rakstnieces Maritanas Dimsones jaunā grāmata “Rozā kvarca brālība. Miroņgalvas noslēpums”. Šis ir jau trešais romāns bērniem un jauniešiem par gudriem, aizrautīgiem un, protams, pārgalvīgiem un traku ideju spārnotiem draugiem Jāni, Izabellu un Robertu, kuriem ir iespēja pētīt ne tikai mūsu, Virszemes, pasauli, bet arī citas — kur nokļūt ļauj dvīņu Izas un Roberta neparastā ģimene, kura kopj un sargā tautas senās zintis.

“Rozā kvarca brālības” pirmā grāmata izdota 2013. gadā, tika nominēta Latvijas literatūras gada balvai un ieguva 1. vietu vecuma grupā “11+” Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu žūrijas ikgadējā konkursā. Otrais romāns “Rozā kvarca brālība. Zelta maska” klajā nāca 2015. gadā. Maritana Dimsone (1965) ir arhitekte, cigun instruktore un latviskās dzīvesziņas pētniece.

Jānis, Izabella un Roberts vasaras brīvlaiku nolemj pavadīt, uzsākot mācības Augsto zinšu skolā, taču Zemzemē un Virszemē tikām sācies paliels tracis — visi burvji, raganas un pat parasti ziņkāroti ļautiņi alkatīgi dzen pēdas nozagtajām melno zinšu grāmatām. Trim draugiem ir nojausma, kur tās patiesībā meklējamas, un viņi apņēmīgi dodas bīstamā pārgājienā. Tomēr atrast ļaunās grāmatas ir tikai puse bēdas — tās arī jāspēj nosargāt un nogādāt Viedo padomei, un tas nebūt nav viegli paveicams uzdevums, jo kāds svešinieks melnā apmetnī ar miroņgalvu uz muguras visu laiku izrādās viņiem soli priekšā…

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

Cieto vāku sējums, 296 lpp., izdevniecība “Dienas Grāmata”, 2018. gada 15. maijs.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!