Foto: Mums Patīk

Pastaigas Kalngales mežā pa ceļam uz jūru

Ja gadās kāda silta un saulaina nedēļas nogale, Mums Patīk iesaka pastaigas Kalngales mežā. Daži to iecienījuši tik ļoti, ka ierīkojuši mitekļus kokos virs gravas vai teltīs un dzīvo tur augu gadu, bet citi labprāt dodas pastaigās, sēņo, ogo, nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem vai meditē.

Izkāpjot Kalngales stacijā, paejiet mazu gabaliņu uz priekšu un tad gar kafejnīcu, kas darbojas tikai vasarās, dodieties mežā iekšā. Uzņemot virzienu uz jūras pusi, ceļā sastapsiet ne tikai sēnes un ogas, bet nonāksiet ļoti interesantās un pat nedaudz eksotiskās vietās.

Vecie priežu meži piejūras dabas parkā, smilšainie uzkalniņi, kuros uzrāpties nav nemaz tik viegli, baltās un pelēkās kāpas, miers un klusums, kurā atgūties no pilsētas trokšņa.

Izejot cauri mežam, nonāksiet mierīgā un skaistā pludmalē, kur nav pārmēru daudz atpūtnieku. Tur dažreiz var redzēt kā peldina zirgus un suņus, laiž gaisā pūķus, gar krastu braucošus riteņbraucējus, raitā solī soļojošus nūjotājus vai garajā zālē nekustīgi sēdošus jogus, bet citreiz tikai pie pamales garāmslīdošus kuģus.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!