Žurnāla "Figaro" vāka fragments

IZNĀCIS ŽURNĀLA FIGARO RUDENS NUMURS!

Savu ceļu pie lasītājiem uzsācis jaunais žurnāla FIGARO numurs, kas no 3. septembra pieejams preses tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Figaro18_vaki“Man gribas tā pa īsto. Galvenais, lai nebūtu mākslīgi.” Žurnāla FIGARO rudens numura lielā intervija ar mūziķi Intaru Busuli – par zīmīgiem notikumiem un cilvēkiem mūziķa karjerā.
Ko māksliniekam nozīmē savu sapņu piepildīšana? Grupa DAGAMBA par piedzīvoto Glastonberijas festivālā un talants Gunārs Upatnieks par savu ikdienu Berlīnes filharmoniķu rindās. FIGARO rudens melomāne – rakstniece Nora Ikstena stāsta par savu šūpuļdziesmu izlasi un attieksmi pret mūziku, savukārt pianiste Aurēlija Šimkus ļaujas rudenīgai melanholijai Figaro stila lapās.
Kāpēc cilvēki svilpo un vai to var uzskatīt par mākslu?
Žurnāla FIGARO rudens leģendas – 80. gadu supergrupa Remix un rokmūzikas ikona Bobs Dilans. Tāpat žurnālā FIGARO atskats uz aizvadītās vasaras nozīmīgāko notikumu – Izraēlas Filharmoniskā orķestra koncertu Dzintaru koncertzālē un ekskluzīva intervija ar leģendāro diriģentu Zubinu Metu.
Kā allaž FIGARO iesaka modes un mūzikas playlisti rudenīgiem vakariem, kā arī informē par gaidāmajiem notikumiem mūzikas pasaulē Latvijā un iespēju dzirdēt ‘mūsējos’ ārpus valsts robežām.
Jaunais FIGARO pieejams preses tirdzniecības vietās visā Latvijā un žurnālu abonēt iespējams Latvijas Pasta nodaļās, kā arī www.figaro.lv sadaļā abonēt.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!