Foto: Mums Patīk

INĀRAS KOLMANES FILMAS “RUČS UN NORIE” PIRMIZRĀDE

Aizvadītajā nedēļā svinējām Ināras Kolmanes un Filmu studijas DEVIŅI dokumentālās filmas „Ručs un Norie” pirmizrādi kinoteātrī „Splendid Palace”. Pēc filmas seansa ne viens vien skatītājs atzinās, ka suitu sievas Marijas Steimanes, sauktas par Ruču, un antropoloģijas maģistratūras studentes Norie Tsurutas no Japānas sirsnīgais draudzības stāsts ir aizkustinājis līdz asarām.

Emocionāli spēcīgā filma spēja gan sasmīdināt, gan saraudināt un lika aizdomāties par patiesām cilvēciskām jūtām un gara tuvību, kam kilometros mērāmais attālums, valoda, tautība un mentalitāte nav šķērslis.

Nākošajā dienā pēc pirmizrādes filma tika izrādīta Alsungā, bet 4. maijā tā iekļauta Latvijas filmu maratona programmā. Maijā filma tiks demonstrēta kinoteātrī „Splendid Palace”, un to ir paredzēts izrādīt visā Latvijā.
Sirsnīgi iesakām noskatīties.

Vairāk par filmu lasiet DOKUMENTĀLĀ FILMA “RUČS UN NORIE” UZ EKRĀNIEM, bet par režisori Ināru Kolmani – sarunā INĀRAS KOLMANES KLIKŠĶI UN FILMAS, kas tapa, kad filma gan jau bija uzņemta, bet vēl nebija pabeigta.

Foto no filmas „Ručs un Norie” pirmizrādes kinoteātrī „Splendid Palace” 30. maijā

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!