Publicitātes foto

Grupa „Sigma” – vakarēšana Valmiermuižā

Piektdien, 28. oktobrī, plkst. 20.00 omulīgajā Valmiermuižas klēts viesistabā uzstāsies grupa „Sigma” ar akustisko koncertu.

Grupas mūzikā jaušama poproka, indie roka un elektroniskās mūzikas ietekme, kurus papildina arī amerikāņu minimālisma mūzikas idejas. Mūzika tiek radīta sadarbībā ar jaunākās paaudzes dzejniekiem, radot performanci ar īpašu atmosfēru. Grupas sastāvā spēlē Jānis Ozoliņš (balss, taustiņi), Kaspars Lastovskis (bass) un Uģis Eihvalds (sitamie instrumenti).

Pati grupa savu veikumu apraksta kā mūziku no sirds dziļumiem – tā ir melanholiski filozofiska un konceptuāli nospodrināta līdz sīkākajai detaļai, ļaujot lielāko uzmanību pievērst vokāla un klavieru saskanībai. Grupa „Sigma” spēlē mūziku pieaugušajiem, kas novērtē vienkāršības spēku.

Iestājoties rudenīgi dzestrajam laikam, Valmiermuižas klēts līdzās alus darītavai aicina pavadīt vakarus mājīgā gaisotnē, baudot mākslu, dzīvā Valmiermuižas alus garšas un ar tām saderīgu ēdienu. Valmiermuižas kultūras biedrība sarūpējusi trīs neatkārtojamus vakarus, kuros būs iespēja baudīt neierastus muzikālos priekšnesumus un Latvijas nevalstisko teātra organizāciju viesizrādes.

Ielūgumi uz koncertu iepriekšpārdošanā 5 EUR, bet pasākuma dienā tie būs par 1 EUR dārgāki.

Ielūgumus var iegādāties: Valmiermuižas klētī līdzās alus darītavai (Dzirnavu iela 2); Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā (Aristida Briāna iela 9) un „Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās.

Nākamie vakarēšanas pasākumi:
16. novembris – izrāde „Pēdējais pionieris”, rež. Dmitrijs Petrenko
1. decembris – izrāde „Trīs stāsti” , rež. Varis Piņķis

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!