Publicitātes foto

Grupa „Matt Winson” no Nīderlandes pieskandinās Valmiermuižu

Jau šajā ceturtdienā, 30. martā, plkst. 20.00 Valmiermuižas alus darītavu piepildīs pavisam īpašas mūzikas skaņas, kas būs atceļojušas no Nīderlandes. Šajā vakarā uzstāsies četru puišu grupa „Matt Winson”, kuru sastāvā spēlē arī viens latviešu mūziķis.

„Matt Winson” ir nīderlandiešu/latviešu indie-folk grupa, kas rada progresīvu folkmūziku, izmantojot elementus arī no bluegrass, džeza un popmūzikas. Grupa sākotnēji bija sadarbība starp dziedātāju Matthijs Steur un multi-instrumentālistu Pieter van Winsen (no tās radies arī grupas nosaukums Matt + Winson), kam 2014. gada nogalē pievienojās arī Thomas van Winsen un Magnuss Bauģis.

„Matt Winson” izdeva pirmo īsplati „Glowing Eyes” 2015. gadā, kas tika atvesta arī uz Baltijas valstīm pirmās koncerttūres ietvaros. 2016. gada sākumā grupa ierakstīja savu pirmo pilnapjoma albumu „Woodfalls”; albuma prezentācijai sekoja izvērsta tūre Nīderlandē. Divas dziesmas no albuma – „The River” un „Into Pieces” – guvušas arī uzmanību publiskajā telpā – tās atskaņotas Nīderlandes un Beļģijas vadošajās raidstacijās.

Lai iejustos koncerta gaisotnē, noklausies grupas skanējumu šeit. 

Ieejas maksa: 5 EUR. Ielūgumus var iegādāties: Valmiermuižas alus tirgotavā (Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža), Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā (A.Briāna iela 9a, Rīga) un „Biļešu Paradīzes” kasēs. Rīko: Valmiermuižas kultūras biedrība. Atbalsta: Valmiermuižas alus darītava.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!