Foto: Mums Patīk

Egona Līva piemiņas balva “Krasta ļaudis” rakstniecei Ingunai Daukstei-Silasproģei

13. septembrī svinīgā ceremonijā tika paziņoti Egona Līva piemiņas balvas “Krasta ļaudis” ieguvēji. Galveno balvu un prēmiju 1000 eiro apmērā saņēma grāmatas “Gaidot laivu. Latviešu rakstnieki bēgļu ceļos Zviedrijā” autore Inguna Daukste-Silasproģe.

Vairāk par Ingunas Daukstes-Silasproģes grāmatu “Gaidot laivu. Latviešu rakstnieki bēgļu ceļos Zviedrijā” lasiet šeit.

Nominācijā “Par labāko skolu jaunatnes literāro darbu” prēmiju 200 eiro apmērā ieguva Krišs Grunte (Tukuma Raiņa ģimnāzija) par radošo darbu “Veļas striķis”, prēmiju 200 eiro apmērā saņēma arī Marta Puzāka (Viļānu vidusskola) par radošo darbu “Pamestās laivas stāsts”, prēmiju 100 eiro apmērā tika piešķirta Elīnei Kučerei (Nīcas vidusskola) par radošo darbu “Jūras ziedi”.

Liepājas Rotari kluba specbalvu saņēma Lilija Berzinska par grāmatu “Skelets skapī”, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas specbalvu – Jana Egle par grāmatu “Svešie jeb miļeņkij ti moi”, Liepājas Universitātes specbalvu – Svens Kuzmins par grāmatu “Hohma”, Via Cultura projekta “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” specbalvu – Sandra Vensko par grāmatu “Adele”.

Egona Līva piemiņas balva “Krasta ļaudis” tika pasniegta jau devīto reizi.

Egona Līva piemiņas balvu “Krasta ļaudis” pasniedz ar mērķi veicināt interesi par latviešu literatūras klasiķi Egonu Līvu un viņa literāro mantojumu un devumu jūrniecības popularizēšanā. Konkurss aktualizē latviešu autoru darbus un akcentē jaunāko devumu latviešu literatūrā. To organizē Liepājas Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību un Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociāciju.

Sveicam Egona Līva piemiņas balvas “Krasta ļaudis” laureātus!

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!