Ilustratīvs attēls

Džeza džema un jautro danču vakari folkklubā “Ala Pagrabs”

Folkklubā “Ala pagrabs” 26. aprīlī būs iespēja pamuzicēt “Džeza džema vakarā”, bet 27. aprīlī varēs izlocīt kājas “Jautro danču vakarā”.

Arī šajā otrdienas vakarā plkst. 20:00 aicinām tevi pievienoties DŽEZA DŽEMA VAKARĀ kopā ar tādiem mūziķiem kā Jānis Jaunalksnis, Toms Lipskis, Atis Andersons. Ja tev šī mūzika ir sveša, tad tā būtu labākā reize, lai izprastu džeza būtību kopīgi muzicējot.
Visi, kuri aktīvi iesaistīsies džema vakarā, saņems alum 50% atlaidi.
Jauku muzicēšanu!

27. aprīlī, kā jau katru trešdienu, būsiet gaidīti ALUS UN DANČU VAKARĀ. Dančus spēlēs labākie danču spēlmaņi. Danču vakara laikā varēsi uzzināt, kas ir lambetvoks, dirižablis, eilenders, Mugurdancis, krakovjaks, žīga, Piltenes rozā polka u.c. Tie ir jestri danči, kuros puiši izdancina meičas uz nebēdu, tā, ka mati un brunči plīvo.
Vērts nākt arī bez priekšzināšanām un bez deju partnera, jo priekšdancotāji ierādīs un iedancinās pat galda malā sēdētājus, alus cienītājus un nejauši ienākušos.
ALAS ALUS VAKARA tradīcija – vakara īpašajam alum visu vakaru 30% atlaide, kā arī ir nopērkami ALAS alus kausi, ar kuriem trešdienās var saņemt 10% atlaide visiem aliņiem!

Uz tikšanos FOLKKLUBĀ!

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!