Dailes teātris noslēdz gadu ar koncertuzvedumu “Zvaigžņu zagļi”

2019. gada nogalē Dailes teātrī tapis koncertuzvedums “Zvaigžņu zagļi”. Tā režisore un scenārija autore Rēzija Kalniņa aicina gadumijā atskatīties uz izvēlēm, ko esam izdarījuši, un cilvēkiem, kas bijuši ar mums. Koncertuzvedums būs skatāms no 20. decembra līdz 3. janvārim.

Foto: Daina Geidmane

Gadu mija ir laiks, kad sapņot par nesasniedzamo. Laiks, kad tiekties uz zvaigznēm. Laiks, kad atcerēties mazo bērnu sevī. Jo “Īsti mēs redzam tikai ar sirdi. Būtiskais nav acīm saredzams,” saka Mazā prinča lapsiņa. Koncertuzvedumā skanēs komponista Ulda Stabulnieka dziesmas un fragmenti no Antuāna de Sent-Ekziperī grāmatas “Mazais princis”.

Koncertuzvedumā piedalās Olga Dreģe, Indra Briķe, Vita Vārpiņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Lelde Dreimane, Anete Krasovska, Pēteris Liepiņš, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Lauris Subatnieks, Mārtiņš Upenieks un Emīls Patriks Dzenītis vai Reinards Blūmentāls.

“Zvaigžņu zagļu” vizuālo noformējumu veido Kristīne Kutepova, radot mākslas darbus koncertuzveduma laikā un ļaujot skatītājiem šo procesu vērot video projekcijās uz skatuves. Dziesmas atlasījis un aranžējis Juris Vaivods. Scenogrāfiju veidojusi Rēzija Kalniņa un Ansis Gornavs, kostīmu konsultantes ir Ilze Vītoliņa un Ivonna Straume, horeogrāfe – Inga Krasovska, video mākslinieks – Artis Dzērve un vokālā pedagoģe – Ilze Dzenīte.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!