Publicitātes foto

2. SEPTEMBRĪ UZZINĀSIM, VAI CILVĒCE IR GATAVA CITPLANĒTIEŠU APCIEMOJUMAM

Trešdien 19:30 kinoteātris Splendid Palace pieslēgsies slepenam bunkuram, lai tiešraidē demonstrētu sensacionālu eksperimentālo filmu “Ierašanās”. Tā būs pasaules pirmizrāde un vienīgais seanss režisora Maikla Madsena jaunajai filmai, kas ļoti reālistiski izspēlējusi hipotētisku iespējamību par cilvēces kontaktu ar ārpuszemes intelektu. Filma ir kā mācību trauksme, uzdodot katram neērtu jautājumu – vai cilvēce ir gatava stāties aci pret aci ar svešajiem? Pirms filmas saruna ar atraktīvo kosmosa entuziastu un Marsa misijas kandidātu Paulu Irbiņu.

Splendid palace_ierasanasVadošie zinātnieki no NASA, ESA un Kosmosa centra Vīnē dalīsies pieredzē par ārpus Zemes būtnēm un atklās mums nezināmus faktus, kas liks katram skatītājam uzdot sev eksistenciālas dabas jautājumu – vai var pieļaut, ka pastāv vēl kāda cita inteliģenta būtne kosmosā bez cilvēka? Eksperimentālā filma piedāvās šermuļus uzdzenoši ticamu scenāriju par to, kāds varētu būt pirmais kontakts, satiekoties divām ar intelektu apveltītām būtnēm, kuras šķir neskaitāmi miljoni gaismas gadi. Kāpēc svešajiem būtu jādodas uz Zemi? Vai cilvēkam ir potenciāls sazināties ar atnācēju? Varbūt viņi ir attīstītāki un nejūt emocijas? Vai viņi zina, kas ir labs un kas – slikts?
Filma “Ierašanās” (The Visit: An Alien Encounter) tiks demonstrēta tiešraidē vairāk nekā 20 valstīs, bet to translēs no slepena valdības bunkura, kas speciāli radīts šādām un līdzīgām krīzes situācijām. Pirmizrādes apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem redzēt šo pārsteidzošo filmu, kā arī tiešsaistē dzirdēt ekspertu un filmas veidotāju diskusiju no slepenā bunkura. Iesildīšanās pirms filmas ar pirmās Marsa misijas kandidātu un visnotaļ erudītu kosmosa zinātņu entuziastu Paulu Irbiņu. Varēs noskatīties īsfilmu par komsosa entuziastiem, vienlaikus lieliska iespēja uzdot viņam jautājumus par cilvēces lielajiem plāniem citu planētu apgūšanā.
Filmas režisors Maikls Madsens kļuva plašāk pazīstams ar 2010. gada veikumu “Mūžībā”. Filma, kas pētīja cilvēces cīņu ar milzīgajiem kodolatkritumu draudiem, tika atzinīgi novērtēta vairākos festivālos. Arīdzan gaidāmā filma “Ierašanās” piedzīvojusi ovācijas vienā no prestižākajiem Amerikas festivāliem, Sandansas kino festivālā. Madsens ierakstījis savu vārdu arī Dānijas kino annālēs – 2011. gadā viņš radīja pirmo trīsdimensionālo filmu “Vidējais aritmētiskais”.

Filma “Ierašanās” tiks translēta angļu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

Filmas treileris:

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!