“SPLENDID PALACE” REPERTUĀRS NO 4. LĪDZ 10. SEPTEMBRIM

Kinoteātrī “Splendid Palace” no 4. līdz 10. septembrim būs skatāma komēdija “Roķīgā mamma”, franču režisores Emanuelas Berko filma „Karstās asinis”, Gaja Ričija spiegu filmu “Vīrs no U.N.C.L.E.”, Vima Vendersa un Žuliāna Ribeiru-Salgādu kopdarbs „Zemes sāls”, Sebastiana Šipera kriminālā drāma „Viktorija”, franču komēdiju „Šķiršanās franču stilā”, bet “Baltajā naktī” filmu festivāls 2ANNAS aicina uz filmu izrādīšanu un audiovizuālo performanci.

No 4. septembra kinoteātrī „Splendid Palace” būs iespēja noskatīties komēdiju „Roķīgā mamma” (Ricki and the Flash), kurā leģendārā Holivudas aktrise Merila Strīpa spīdoši debitē sev pavisam jaunā lomā, atveidojot rokzvaigzni Rikiju Rendozu..
Starptautiskais filmu festivāls 2ANNAS “Baltajā naktī” aicina uz divām paralēli notiekošām aktivitātēm: filmu izrādīšanu un audiovizuālo performanci. Filmu izrādīšana notiks kinoteātros ”Splendid Palace” un “K.Suns”, savukārt kinoteātrī “Kino Bize” norisināsies audiovizuālā performance “Dzīve – tas ir kino!”.

“Baltās nakts” filmu programma ir veidota, apkopojot Baltijas konkursam 2ANNAS iesūtītās filmas. Īsfilmas tiks rādītas 30 minūšu garās programmās kinoteātros “K.Suns” un “Splendid Palace”.

Kinoteātris „Splendid Palace” turpina demonstrēt franču režisores Emanuelas Berko filmu „Karstās asinis” (La tête haute) ar kinodīvu Katrīnu Denēvu galvenajā lomā, režisora Gaja Ričija spiegu filmu “Vīrs no U.N.C.L.E.” (The Man from U.N.C.L.E.), režisora Vima Vendersa un Žuliāna Ribeiru-Salgādu iespaidīgo kopdarbu „Zemes sāls” (The Salt of the Earth), kā arī režisora Sebastiana Šipera kriminālo drāmu „Viktorija” (Victoria), kas ir vienā dinamiskā kadrā nofilmēts stāsts par Berlīni, naktsdzīvi un trakulīgu piedzīvojumu, kurš drastiski maina kādas jaunas spānietes dzīvi..

Vēl pēdējo nedēļu iespēja noskatīties režisora Martin Bourboulon franču komēdiju „Šķiršanās franču stilā” (Papa ou maman)!

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!