Publicitātes foto

Zīmēšanas nodarbības pieaugušajiem Rozentāla un Blaumaņa muzejā

Sestdienās Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs (Rīgā, Alberta ielā 12-9) aicina apmeklēt zīmēšanas nodarbības izcilā mākslinieka Rozentāla darbnīcā.

Plašā darbnīca, kurā 20. gadsimta sākumā strādājis Rozentāls, ir telpa, kas pārsteidz un iedvesmo muzeja apmeklētājus. Lai mākslinieka darbnīca būtu ne tikai unikāls apskates objekts jūgendstila Rīgā, bet arī vieta, kur ikvienam apmeklētājam tiek dota iespēja izjust Rozentāla dzīves un darba vietas radošo gaisotni, izprast mākslas darba tapšanas procesu caur savu personisko pieredzi, no 14. aprīļa muzejs piedāvā zīmēšanas nodarbības, kas notiks sestdienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 13.00 (saskaņā ar nodarbību grafiku). Apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja zīmēt profesionāla pedagoga – PIKC NMC Jaņa Rozentāla mākslas skolas pedagoģes Zīles Ziemeles – vadībā, eksperimentēt ar dažādām tehnikām un grafiskajiem paņēmieniem utt. Nodarbības konsultēs Laura Freināte, skolas direktora vietniece izglītības jomā.

Nodarbības paredzētas pieaugušajiem, kā arī vecāko klašu skolēniem, studentiem un senioriem. Tuvākie datumi: 14. un 28. aprīlis, 19. maijs, 2. un 16. jūnijs.

Nodarbības notiks ar Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursā gūto atbalstu.

Ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās: jrrbm@memorialiemuzeji.lv vai 67331641.

Vienas nodarbības cena – 2.00 €.

Vairāk informācijas mājaslapā.

Informāciju sagatavoja Dace Vosa, J. Rozentāla un R. Blaumaņa muzeja vadītāja.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!